SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Lady] Rallygunia / Zrobię formę należycie na paleo i crossficie ;)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Witam wszystkich którzy mnie już znają i tych którzy nie znają

Miałam trochę przerwy od forum z różnych względów, coś tam w międzyczasie działałam, ale bez regularnych wypisek widzę, że trudno mi panować nad miską, spadków nie odnotowałam wzrostów też, właściwie od stycznia stoję w miejscu.

Ze względu na ograniczenia czasowe CF ostatnio u mnie króluje, więc myślę, że ten dział jest dla mnie najlepszy.

DANE



DIETA

DT 1800 kcal 150b/70t/140w

Ograniczę produkty zbożowe, jednak pozostanę przy małych ilościach nabiału (mleka z kawą nie odpuszczę)i przy strączkach (żeby zanim pojawią się owoce jagodowe mieć skąd czerpać węgle).

Suple
- 2000 mg Omega 3
- BCAA
- Ginkoflav
- ZMA
- whey

TRENIO

- 2-3 razy w tyg CF
- 2-3 razy w tyg spinning lub bieganie

*2-3 razy w zależności od weny, tak żeby wyszło 5 treningów w tyg

CEL

Poprawić wytrzymałość i rozprawić się z tłuszczykiem.


Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana

Spamować w granicach rozsądku można


Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2012-05-04 09:35:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Pocieszyłam się z powrotu, polazlam na gokarty, jakaś głupia pipa przede mną zamiast wcisnąć gaz wcisnęła hamulec, troszku w nią się wpakowałam i znów w krzyżu boli :/ jako, że za tydzień znów mam wesele, więc pewnie plecory ucierpią, umówiłam się do fizjo na poczatek czerwca i dopiero wtedy zobaczę co dalej, chwilowo znikam, bo jak treningów ni ma to i wypisek nie ma po co dawać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Gunia, powodzenia zatem
Jesteś już chyba drugą lejdiską tutaj

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
I'll be watching You

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-05-04 09:41:02

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dzięki dziewczyny Co tu dużo ukrywać, ta pierwsza lejdi mnie namówiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo, Gunia
Fajna ekipa się robi w tym dziale, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
dział świetny, ekipa fajna i założenia super
Moralny jesteś u mnie bardzo mile widziany jakby nie było Twoje słowa ( jakoś " organizm jest po ty by go odżywiać a nie zapychać") przekonały mnie do radykalnych zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Nie da się ukryć ,że CF pozwala zaoszczędzić dużo czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
Powodzenia, ja za jakiś miesiąc też chyba spróbuje zająć się CF bo narazię się jeszcze masuje, ale irytuje mnie to bo lubie kiedy po treningu jestem mokry jak szczur :)A i krew też się zdażała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przestań jeść, zacznij się odżywiać, tak to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Aż znalazłam "Pamiętaj, że organizm masz odżywiać a nie jeść byle się napchać"

CF dobra sprawaoszczedność czasu i wyryp ostry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Noo! Jestes nareszcie to my juz som dwie powodzenia, działaj!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT: Aerobic Bodybuilding Crossfit / conditioning

Następny temat

FBW+Muay Thai+Kompleks metaboliczny

WHEY premium