SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Plan Mawashiego dla początkujących by Kris

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
[size=big]30.08.2013
TRENING

Trochę z fotami zawaliłem;/ Jutro(sobota)będą na 100%.
Dietę dzisiaj zawaliłem;/ Ale trening był mocny ! Pompa poszła !
Tylko nie wiem czy przy tym podciąganiu powinienem czuć kapturki i pod nimi mięśnie, oraz trice? Bo w 1 serii to (chyba) całkiem źle robiłem bo czułem barki i łapy o.O. Może powinienem podchwytem się podciągać?
Ale ogólnie Trening kozacko wyszedł;D
Już się nie mogę doczekać poniedziałku(tylko ze względu na trening !!!), ale nie wiem czy dam rade zrobić bo dzisiaj kolono stłukłem, i nwm czy dam rade ćwiczyć(tylko śiniak chyba więc powinienem dać rade).
Będzie dobrze !;D
do następnego !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Poćwicz podchwytem jest łatwiejszy, dzięki czemu łatwiej się na plecach skupić. Pamiętaj najważniejsza jest praca łopatkami.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Ok, postaram się, Dzęki za rade ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
No więc tak jak już mówiłem, dodaję zdjęcia ;) Oceniajcie ;D
Staż:6msc(ćwiczenie w domu)+1rok kung-fu(wczale to 2 lata temu ;f)

Zdjęcie bez napinania mięśni:

Zdjęcie z napinaniem mięśni przód:

Zdjęcie z napinaniem mięśni tył:


Po tym cyklu daję kolejne zdjęcia, i zobaczymy czy są efekty ;)
Myśle że troche tluszczu przydałoby się spalić ;D Ok.22% tkanki mam, tak do 17% spaść fajnie by było ;D
A w Poniedziałek juz 3 obwodu ;) Pełen zaciesz ;D
Siema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Jak będziesz kręcił aeroby i trzymał dietę na ujemnym bilansie kalorycznym to spalisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
O to chodzi że z dietąsłabo, ktos mi na sfd mówił że w ty mwieku diety nie trzeba, wystarczy zdrowy tryb życia ;) Zobaczymy co z tego będzie ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Pomyliłem podpisy w zdjęciach, pierwsze napiecie przod 2 bez napinania 3 napiecie tyl ;) Wiem ze można edytować ale mi ciągle błąd wychodzi ;/ Ręce krzywo trzymam bo trochę zmęczony, byłem, drugim razem postaram sie trzymać ręce równo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Jeżeli ktoś odpowie to nie można edytować, z tą dietą chodziło mi o taki zdrowszy tryb życia, unikać fast-foodówit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Tak, wystarczy, że nie będziesz jadł nadmiernie niezdrowych kalorycznych potraw, i musisz się dużo ruszać, nie koniecznie sam trening ale pograć w piłkę z kolegami itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Dzięki za odpowiedzi, przepraszam że nie umieszczałem żadnych wpisów, ale miałem problemy z internetem, więc opiszę pokrótce ;)

02,04,06.09.2013
TRENING

A więc tak te treningi póki co uważam za najcięższe w tym cyklu
Może dla tego że początek, szkoły, trochę obowiązków, zmęczenie,ale dało się radę;]
Teraz mam w planie ten tydzień zrobić jeszcze 3 obwody, a później 2 tygodnie 4 obwody, podsumowanie i trening dla początkujących v.trudna aż nie opanuje 4obowodów w max powtórzeniach napisanych.
Dni treningowe niestety muszę zmienić na WT-CZW-Sobota, jako że w poniedziałek przychodzę późno do domu, i bym się nie wyrobił ;>

Teraz już będę opisywał wszystko po treningu chyba że neostrada znów coś wymyśli
Pozdrawiam,
kris
Mam nadzieje że nie zachwieje to harmonii w całym cyklu ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie znacie jeszcze ćwiczenia

Następny temat

Czy taki sprzęt będzie ok?

WHEY premium