SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Plan Mawashiego dla początkujących by Kris

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
10.09.2013
TRENING
Dzisiaj miałem straszną ochotę na trening ;D Może po tym:



Ale no cóż, podciągnięcia na drążku na plecy nachwytem już idą lepiej czuje plecy(pod łopatkami i kapturki), coraz mniej łapy.
Pompki w podporze tyłem-chyba brakuje mi trochę techniki, ale w każdym razie ciężko idzie 15x ale da sie zrobić,czuć trica;D
Także trening wyszedł pozytywnie !
Pompa ! ;D

Diete staram się trzymać, i myślę czy nie dodać jakichś aerobów(skakanka w niedzielę) żeby trochę nadmiar BMI spalić, bo nwm czy same WF 2h 2x w tygodniu wystarczą+pakowanie?
pzdr,
Kris
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
12.09.2013
TRENING
Dzisiaj coś mnie trochę prawy bark boli;/ Zwłaszcza przy pompkach w podporze tylem ;/ A po treningu z deka mnie trzesie xdd Po czym ?;f
Ogołnie trening udany, aż mnie ciągnie żeby już 4 obwody jechać, ale był plan 2tygodnie 3obwody więc tak jedziemy;]
Trochę stopy mnie bolą przy wspieciach na palce, ale to chyba technika zła;/
Dieta, jako tako staram się jak najbardziej trzymać, i nie jesc tzw. "gówna".
Z niecierpliwością czekam na następny trening;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Porozciągaj ten bark.
Mięśnie zmęczone to i się trzęsiesz.
Może masz płaskostopie?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Na pewno nie mam plaskostopia, moze od tego ze robie to na drabinie na 2/3 stopniu? Moze to byc przyczyna?;d Albo technika nie ta ;x Chociaz watpie ze do tego jakas specjalna technika moze byc ;d Bark rozciagnac? Moglbys mi jakies cwiczenia podeslac? ;x Bo nie zbyt wiem jakie te cwiczenia czy zwykle krazenie wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
14.09.2013
TRENING
Dzisiaj bylo nawet pozytywnie, tylko zastanawiam sie nad skroceniem pakowania do 2x w tygodniu, bo od nastepnego bardzo mozliwe ze zapisze sie na jakas sztuke walki(prawdopodobnie kung-fu VTTQ), więc nie bedzie zbyt czasu na pakowanie;/
Jak myslicie, czy 2x w tygodniu wystarczy, zeby troche forme trzymac?
Z gory dzieki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wystarczy.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2013-09-14 21:45:56

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
17.09.2013
TRENING
Więc tak ,dzisiaj pierwszy raz w tym cyklu treningowym 4obwody, i powiem szczerze ze ciezko bylo, w ostatniej serii staralem sie o 1 powtorzenie wiecej, i przykra sprawa, ale przy pompkach w podporze tylem, zle ulozylem lewy nadgarstek, i co mi przeskoczylo/strzelilo w nadgarstu. Przez 1h bolalo ale ciagle go rozciagalem i juz jest lepiej, gdy sie na nim opieram(przy pompakch czy cos) to w tedy boli, posmarowalem naproxenem zawinalem, i moze przejdzie do jutra/czwartku, OBY.
Diete staram sie trzymać czyli standardowo.
Jeśli ktoś mógłby mi podać jakiś artykuł o ułożeniu treningu pod SW, to byłbym wdzięczny ;) Z tym Kung-fu to jeszcze nie wiadomow albo Kung-fu albo Muay thai albo Kyokushin Karate, jeszcze sie zobaczy.W kung-fu mi sparingi nie pasuja, po prostu sa "lipne" ocharniaczy pelno i nic wiele nie ma walki. Ale mniejsza o to. Zobaczymy wszystko w najbliższym czasie.
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile cm ten kij i sznurek do tego przyrządu z v. trudniejszej? I ile litrow ta butelka? 5 wystarczy ?
pozdrawiam,
Kris
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Kij tyle żeby Ci się wygodnie zwijało. Sznurek? A wiesz że nie wiem. 1m?
O trening poproś trenera, możliwe że Ci ułoży.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Ok, dzieki, trening moze znajde w necie, zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
21.09.2013
TRENING

Dzisiaj trening poszedl ciezki, bylo czuc jak krew naplywa do miesni, kocham to uczucie ;D Najciezej bylo zrobic jak zwykle pompki w podporze tylem, ale poszly elegancko, wiec git. Jeszcze tydzien i nowy plan.
Jak zwykle po zaczeciu treningu o wszystkim zapomnialem, liczyl sie tylko trening,ktory poszedl kozacko, jestem w 100% zadowolony.
Dieta standardowo, czyli staram sie trzymac;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie znacie jeszcze ćwiczenia

Następny temat

Czy taki sprzęt będzie ok?

WHEY premium