SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]marezecki/Dziennik żywieniowo-treningowy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Dzień 13

Krótko i zwięźle.

DT:
B:
1. Push Press
2. Martwy ciąg
5. Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej
4. Wykroki chodzone ze sztangielkami

Wszystkie ćwiczenia w obwodzie, 15-10-5 z progresją ciężaru.

Dieta (nie liczyłem warzyw):
Nie jestem zbytnio zadowolony z dzisiejszej rozpiski, sporo ww prostych, ale niezbyt mam dzisiaj możliwość na zabawę w kuchni i muszę się ratować w ten sposób.






Zmieniony przez - mareczecki w dniu 2013-10-25 11:31:38

Zmieniony przez - mareczecki w dniu 2013-10-25 11:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Widzę, że ciśniesz. Jak efekty ? Jak z tym upychaniem jedzenia ? Ja tak nie mam i mam wilczy apetyt, ale mimo to w oknie postu nie jestem głodny a potem mam tę przyjemność z jedzenia. Mamy podobne cele, z tym, że zanim dojdę do twojej wagi to minie sporo czasu. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
No, staram się ogarniać. Dzisiaj trochę dzień rozwalony przez sporo spraw do załatwienia i główny posiłek będę miał możliwość robienia dopiero za ~30 min więc o 20 szamka. Jeśli chodzi o efekty to póki co ich nie widzę. To dopiero 13 dzień. Na wagę wejdę dopiero pewnie za tydzień-dwa i dam znać. Jeśli chodzi o dzisiejszy trening to zajął mi on nie więcej niż 30min, czyli szybko i intensywnie.

Tobie też życzę powodzenia!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
To mówisz, że z pomocą forum ta przemiana z pierwszej strony?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
No to chyba skojarzyłeś pewne fakty (-:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
O prosze kto tutaj przywędrował, od razu mi sie trening znajomy wydał :D

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
WaCki
O prosze kto tutaj przywędrował, od razu mi sie trening znajomy wydał :D


już go niestety na ludziach nie testuję bo marudzili, że ciężki.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
No nie da sie ukryć, że kiedyś po nim umierałem

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie dla ambitnych - masa

Następny temat

Pierwsze podejście do IF na mase

WHEY premium