SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]marezecki/Dziennik żywieniowo-treningowy

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Dzień 32 DNT

Przed południem zaliczyłem basen. Jak zwykle intensywnie :). Po basenie zajrzałem do lidla na zakupy i wyczaiłem schab wieprzowy 560g za 7,77. A więc na obiad kotleciki schabowe, bez panierki, smażone oczywiście na PAMie, nadmiar tłuszczyku odciągnięty na ręcznik papierowy, także wszystko gra.

Pierwszy posiłeczek:


Miska:


Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Mareczek co Ty tam pisałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
żeby każdy się gonił

....żartuje

że dubel i prosi o skasowanie

Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-11-12 18:45:23

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Dzień 35 DT

Dzisiaj trening A:
Przysiad 5x
Wyciskanie na barki 5x
renegade row 5x
bicek 3x
tricek 3x

Za godzinę idę na siłownie, bezpośrednio po zaczynam okno, myślę, że około 15.

Miska:


Pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile ważysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
82kg, aczkolwiek.. może głupia sprawa, ale mam ostatnio spore problemy z zaparciami i ta waga jest różna, czasami na czczo potrafi to być 84, nawet prawie 85. Wczoraj rano 82.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jezeli nie chudniesz. To zrobilbym cos z makrami. Nie wiem czy chcesz czekac czy cos ruszy czy juz dzialac. Bialka i tluszczu masz sporo. Jestes endo. Masz tendencje do zalewania. Ja mam podobnie. Niestety, ale żeby osiągnąc to co chcesz tzn. spalić tłuszcz potrzebujesz troche czasu to raz. Dwa, że musisz pilnować makro jak ognia. Co dzień musisz mieć policzone prawie, że do grama co zjesz i w jakiej ilości. Liczyć, ważyć, mierzyć. To podstawa. Jak zacząłem redukować po wakacjach to bez różnicy czy na IF czy na zwykłym systemie jedzenia zanim zacząłem sie przykladac srednio szło. Szkoda, że nie cyknąłem sobie foty. Sylwetke podobną miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Ja się z kuchenną wagą nie rozstaję :). A co do kombinowania z makrem to wcześniej byłem na wysokich węglach w DT, jak sam widziałeś na poprzednich stronach. Uznałem, że to nie jest droga dla mnie. Teraz kombinuję z wyższymi tłuszczami, ww na poziomie 175/100 DT/DNT to jest mało. Muszę poznać dobrze swój organizm i będzie leciało. Póki co zostawiam tak, jak jest, bo to za krótki czas, żeby coś oceniać.

Dzięki za odpowiedzi :).

Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie dla ambitnych - masa

Następny temat

Pierwsze podejście do IF na mase

WHEY premium