SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] patryx-13 / Strive for greatness

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Waga aktualnie koło 86 kg. W sumie okaże się, akurat ja nie dostrzegam u siebie trudności w nabieraniu masy (jakiejkolwiek), dlatego pewnie mój somatotyp to raczej mezo/endo, niż ekto. Myślę, że pod koniec będę musiał dawać pod 4000 kcal w dt, także tragedii jakiejś nie będzie.

Dzięki za miłe słowa, ale niewątpliwie muszę dołożyć słuszną ilość mięsiwa na siebie - wtedy będzie sens wycinania się do kości i może wreszcie będę jakoś wyglądał


Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2015-06-24 12:02:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Nie ma co się martwić za wczasu wycinaniem ;) Dużo jedzenia duże ciężary i dokładanie mięcha to podstawa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
No dokładnie, teraz mam mass mode on i jestem nastawiony na dłuuugą masówkę, żeby dojść do 95 kg co najmniej w tempie max 1 kg/miesiąc. Wtedy dopiero będzie można myśleć o redukcji, bo co z tego, że kaloryfer na wierzchu skoro 30 cm w łapie .

W sumie ten miesiąc na nizszych kaloriach chyba dobrze mi zrobił, lepsza wrażliwość insulinowa, kichy trochę odpoczęły itp itd, niemniej gdybym mógł cofnąć czas, pewnie masowałbym dalej . Tutaj trochę przeszkadza psychika i różne urojenia - raz człowiek wydaje się spasły, drugi raz - chudy i tak w koło Macieju.

Forum daje możliwość otrzymania opinii/porady z zewnątrz, w czym jest bardzo pomocne


Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2015-06-24 12:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
no nie wiem czy dojdziesz do 95kg na raz , po jakim czasie wlaśnie wrażliwość insulinowa spadnie i będzie trzeba przyciąć z miesiąc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3988
Z tym kg miesięcznie by uważał :D lepiej nastaw się na 0,5, aby w razie czego psychy nie zjarać i zbytnio się nie zalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 423 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11107
E no Patryk wysoki, świeżo po redukcji to pół kilo na miesiąc to moim zdaniem za mało, no ale i tak wychodzi w praniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
adkens
no nie wiem czy dojdziesz do 95kg na raz , po jakim czasie wlaśnie wrażliwość insulinowa spadnie i będzie trzeba przyciąć z miesiąc :P


Może masz rację; w sumie na razie nie będę nic planował tak dalekosiężnie, bo pewnie czas to zweryfikuje.

fraszcz
Z tym kg miesięcznie by uważał :D lepiej nastaw się na 0,5, aby w razie czego psychy nie zjarać i zbytnio się nie zalać

moreloweciasto
E no Patryk wysoki, świeżo po redukcji to pół kilo na miesiąc to moim zdaniem za mało, no ale i tak wychodzi w praniu


J/Marcin, świeżo po redukcji jest szansa, że te 1 kg/miech będzie wchodziło czystej masy. Później z pewnością coraz wolniej będzie szło, także niejako samo się to zoptymalizuje. Niemniej, będę trzymał cały czas rękę na pulsie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3988
patryx-13
adkens
no nie wiem czy dojdziesz do 95kg na raz , po jakim czasie wlaśnie wrażliwość insulinowa spadnie i będzie trzeba przyciąć z miesiąc :P


Może masz rację; w sumie na razie nie będę nic planował tak dalekosiężnie, bo pewnie czas to zweryfikuje.

fraszcz
Z tym kg miesięcznie by uważał :D lepiej nastaw się na 0,5, aby w razie czego psychy nie zjarać i zbytnio się nie zalać

moreloweciasto
E no Patryk wysoki, świeżo po redukcji to pół kilo na miesiąc to moim zdaniem za mało, no ale i tak wychodzi w praniu


J/Marcin, świeżo po redukcji jest szansa, że te 1 kg/miech będzie wchodziło czystej masy. Później z pewnością coraz wolniej będzie szło, także niejako samo się to zoptymalizuje. Niemniej, będę trzymał cały czas rękę na pulsie.




OPTYMIŚCI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711


Czas pokaże, życie zweryfikuje. Na ten moment pragnę porozkoszować się chwilami bycia najedzonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie sterydy na początek?

Następny temat

dopiero zaczynam ( jestem w tym kopletnie zielony)

WHEY premium