SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - Falowanie objętością, ćwiczeniami i priorytetami

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 26204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777882
Ambicja to bardzo ważna rzecz i trzeba mierzyć wysoko. Bo to tak jak piszesz daje rozwój. Ja aktualnie na etacie i sobie chwalę mój 8 godzinny czas pracy zwłaszcza jak się ma dzieci, ale dochody z różnych źródeł są

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Etat dobra sprawa, bo odbebnimy swoje i spokoj. Ale nie ma wtedy za bardzo możliwości rozwojowych.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777882
To zależy od priorytetów w dużej mierze bo na rozwój zawsze znajdzie się czas jak się chce, ale zależy na jakim kto etapie życia się znajduje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ale wtedy zycia nie ma, tylko tyranie od rana do nocy. Będąc na swoim możemy sami wyznaczac czas pracy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2765
Ja nie wiem czy bym sie odważył mając dzieci. I tak sytuacje finansową mam w miarę stabilną na dzisiejszy dzień a pomimo to żona się gorączkuje tym co będzie za rok czy dwa :P... Ronie też dobrze mówi - jak chcesz coś robić po pracy to czasu nie zostaje Ci już praktycznie na nic bo dojazd do roboty, powrót, jedzenie i ew. treningi zjadają już ponad połowe tego czasu który Ci zostaje po pracy. Człowiek bez jakiejś rozrywki czy spotkania z bliskimi też dostanie predzej czy pozniej na glowe... mysle, że wszyscy tu zgadzamy się w kwestii plusów z etatu i własnej firmy i tak naprawde moglibyśmy sobie podać ręce. Wszystko zależy od tego tak jak rion mówi kto jest na jakim etapie życia.


Zmieniony przez - R3qUi3M w dniu 2019-02-25 15:54:06

Niemożliwe to potencjał możliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
I wszystko zalezy od celow. Niektórzy zyja dla samych pieniędzy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2765
Chinup +2.6kg

Dziejszy trening:
DL 100kg - x4 x4 x4 (int 72%) - delikatnie dla techniki
IBP 67.5kg - x5 x5 x5 x5 (RPE 7)
Cable row 60kg - x10 x10 x10
Leg curl 60kg - x12 x12 x12
Chinup +10kg - AMRAP x11 (PR), x6
Odwrocone rozpietki na lawce skosnej (tylni akton barku) 12kg hantle - x18 x14 x12
+kilka ćwiczeń na brzuch na macie z piłką i podkulanie nóg do klaty wisząc na drążku

Cały trening dosyć lekki żeby nieco odpocząć sobie i zregenerować przed czwartkiem gdzie polece nieco poważniej. Dawno nie robiłem martwych do odcinki i w sumie to nie wiem czy nie przesadzam troche biorąc za małe ciężary ale nie spieszy mi się. Dopóki czuje się spoko i idzie progress to nie bede szalał. Na testowanie maksow przyjdzie jeszcze czas w połowie kwietnia.

Niemożliwe to potencjał możliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777882
Nie ma co się spinać jak jeden trening będzie lżejszy to nic się nie stanie. A w czwartek przyłożysz z całej mocy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2765
No moze nie tak z całej mocy ale główne lifty polecą na RPE8. Licze, że uda się sprogressować coś na klacie :)

Niemożliwe to potencjał możliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ćwicząc z zapasem zawsze będziesz budowac sile.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test sprawnościowy

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium