SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W drodze do formy-Gracja@n

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Dzisiaj dzień treningu siłowego. Zrobię go wcześniej niż zazwyczaj bo o godz. 10 gdzie zwykle miał miejsce w godzinach popołudniowych.

Dzisiejsze posiłki:


Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Dania dnia dzisiejszego.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Jak samopoczucie i progres? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Oto wczorajszy trening:
-wiosło 60x14, 63x12, 66x12, 68x10
-płaska 78x8, 76x10, 74x8, 70x8
-wyciskanie zza głowy 42x10, 40x12, 38x15, 36x17
-uginanie ramion łamana 32/32/32 x10
-pompki odwrotne 25/25/25

A na koniec spięcia brzucha 25x3

No więc tak:
Przy wiośle zastosowałem normalną piramidę, lecz w kolejnych ćwiczeniach odwrotną. Dlaczego?? Przeczytałem gdzieś, że taka piramida jest lepsza i na początku możemy unieść nasz największy ciężar z większym zakresem powtórzeń i w takim układzie ciężaru pracują wszystkie włókna. Pierwsza seria daje wycisk A kolejne tylko dobijają naszą partię, którą aktualnie ćwiczymy.

Teraz co do samopoczucia. Zaczynam być jakby delikatnie zmęczony. Śpię gdzieś 8~10h A i tak mam wrażenie jakbym spał dość krótko. Wieczorem padam jak mucha. Mam nadzieję, że to minie. Może to wina mniejszej ilości węgli w diecie, może po prostu jestem zapracowany i zabiegany. Poczekam jeszcze tydzień, jak to nie minie to pomyśle co z tym zrobić. Za dwa dni pomiary i mam nadzieję zobaczyć te 100cm na metrówce. Co prawda w tym tygodniu treningi nie wyglądają jakby były robione regularnie, ale niestety żona jest w szpitalu Aa mnie spoczął cały dom i dzieci, do tego odwiedziny A szpital jest 70km ode mnie.
Od przyszłego tygodnia już wszystko będzie dokładnie rozpisane i nie pominę żadnego dnia, choćby nie wiem co się działo.


Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2015-11-28 10:43:44

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Progres notuje cały czas, ale mam na uwadze, że to minie, gdyż jestem na redukcji nie na masie

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
od dawna jestec na LC i ile si spadło |?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Moze sprobuj sobie zrobic cheat meal w dzien nietreningowy? Poczekaj, a jak nie minie zmeczenie dodaj wegli i zobacz co sie bedzie dzialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
W poniedziałek napisze ile spadło, gdyż w te dni robię pomiar pasa i wagi. Wizualnie widać różnicę.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Myślisz kulsotwitz, że jeden dzień w tygodniu mógłbym tak zrobić?? Np. Dzisiaj nie planuje żadnego treningu, tak więc mógłby wpaść jeden czy drugi nie zdrowy posiłek?

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
tzn wiesz nie zdrowy posiłek zeby nie wygladał tak ze wpychasz w siebie do oporu "brudnego jedzenia" sadze ze jak raz w tygodniu czy raz na 2 tygodnie zjezsz sobie kawalek pizzy czy cos takiego nie wyrzadzi ci szkód strasznych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

Plan do Oceny na Masę !! : D

WHEY premium