SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W drodze do formy-Gracja@n

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Na każdym treningu:
Klata 5 serii
Barki 4 serie
Triceps 3 serie
Plecy 4 serie
Nogi.4 serie
Biceps 3 serie

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zobaczysz co będzie po dodaniu jednej serii jak z regeneracją.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Ok. W chwili obecne robię push, pull, wolne, push, pull, wolne i tak w kółko, choć za tydzień będzie 3 dni wolnego bo jadę do Polski, po rodzinę.
Dorzucę ta serie więcej i sprawdzę.
A tak patrząc na miskę wszystko jest ok??? To moje pierwsze podejście do masy i chciałbym to wykorzysta tak jak wykorzystałem to na redukcji.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
dobrze by to było dać w takiej formie wtedy widać co na jaki posiłek się składa
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Od jutra zacznę robić posiłki w.formie zaproponowanego zrzutu.
Teraz czas na pytanie. Jestem na ~2400kcal i non stop trzymam miskę. Dziś rozmawiałem ze znajomym i stwierdził, że jak na masę to zbyt mała ilość kcal przy mojej wadze i tylu treningach. Dlatego też wyskoczylo mi oto tyle kcal i pytanie, czy od razu wjechać na taka ilość???
Chciałbym czegoś nabrać, a ilość treningów w.stosunku do jedzenia jest chyba zbyt duża. Tak więc dodawać co tydzień kcal.czy wskoczyć na większe zapotrzebowanie i pilnować czystości jedzenia??
Masa to teraz mój priorytet, forma na kolejne lato będzie zrobiona ale chciałbym aby to było efektywne. Proszę o odpowiedź.
Poniżej przedstawiam zrzut.
Wystartowałbym z 3200kcal gdyż gdybym miał dodawać według mojej wcześniejszej decyzji po 50kcal.co.tydzień to bym ten wynik osiągnął za 16tygodni.....

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Oczywiście białko dalej na poziomie ~200g nie mniej, a z tłuszczem dałbym tak koło 100kcal. Reszta to wegle z ryżu, makaronu, ciemnego chleba i kasz.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
takich małych kalorii nie ma co dawać 50 kcal to nieraz jest margines błędu, nigdy nie wcelujesz równo np bedziesz miał 100g banana a jak się okaże Twój będzie miał 120g, przecież nie odkroisz 20g i nei wyrzucisz tego, poza tym podczas obróbki termicznej też się coś traci.


jesteś na 2400 obwody stoją waga też to dorzuć 300 kcal i obserwuj lustro jak obwody pójdą, waga, sylwetka się nie bedzie otłuszczać to zostań na tym bilansie. Jak się nie ruszy to znowu dodasz czy jak będzie zastój, też można pokombinować i w nietreningowe też delikatnie obciąć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Już po treningu. Szybko i bardzo efektownie jeżeli chodzi o pompę.
Zgodnie z rada dowalilem 300kcal i trening kosmos hehe
Bede szedl przez jakiś czas na 2700kcal i zobaczymy co będzie z tego, aczkolwiek jak maja być takie nabuzowane ćwiczone części ciala to super.
Teraz posilek i nynu.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
A oto fotki dla lekkiego porownania







Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No po redukcji poleciało tego jak nie ten sam człowiek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

Plan do Oceny na Masę !! : D

WHEY premium