SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W drodze do formy-Gracja@n

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
W takim razie według Ciebie ile powinienem spożywać i jak wyglądać powinna moja dieta??? Jakoś do tej pory nikt nie miał szczególnych zastrzeżeń

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
No wiesz, skoro sam nie masz zastrzeżeń do takiej ilości jedzenia to może i nie bardzo inne mają tu sens. Jak już napisałem, moim zdaniem nie osiągniesz dobrej redukcji. W Twoim przypadku ćwiczenia siłowe tak naprawdę stanowią 10-20% sukcesu, a to okaże się za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Panocku wagi z pomiarem bf to dopiero bujda- mierzyc sie co kilka dni rano - waga i obwody i masz wyraznie pokazane jak idzie, a jesli zejdziesz z kaloriami za mocno to sie zajedziesz i rzeczywiscie nie schudniesz - miesnie pojda , regeneracja siadzie i metabolizm stanie:)


Zmieniony przez - kulsotwitz w dniu 2015-11-19 19:53:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wagi z lidla za 30 zł itp mierzą metodą BMI czyli na podstawie stosunki wagi do wzrostu, dobre analizatory kosztują w granicach 10 tysięcy PLN.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Dzisiejszy dzień upłynął w dobrym klimacie. Spacer, zabawa z dziećmi i trening:
- wiosło 60x12, 63x10, 66x10, 68x8
-płaska 72x12, 74x10, 76x8, 78x6
-żołnierskie 36x20, 38x12, 40x11, 42x8
-bic prosta 32/32/32x10
-pompki odwrotne 25/25/20

Jak widać wedle obietnic zwiększyłem ciężar i będę pracować na nim przez jakieś 3/4 treningi po czym ponownie zwiększe o 2kg.
Trening szedł dobrze. Bic i tric robiony w superserii. Jutro jazda metaboliczna i będzie ostro.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
anubis84
Wagi z lidla za 30 zł itp mierzą metodą BMI czyli na podstawie stosunki wagi do wzrostu, dobre analizatory kosztują w granicach 10 tysięcy PLN.

Kolega chyba troszeczkę zasiedział się przy sztandze. Za rok czujniki bioimpedancji dzieciaki pewnie będą miały w swoich ajfonach lub smartłoczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Ja wolę jednak zwykłą wagę i metrówkę, choć największym wyznacznikiem w dążeniu do celu będzie lustro

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Gracjan
Ja wolę jednak zwykłą wagę i metrówkę, choć największym wyznacznikiem w dążeniu do celu będzie lustro

taa... zwłaszcza taki pomiar jest wiarygodny





Zmieniony przez - casex w dniu 2015-11-19 23:11:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
A tak jest na masie

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Dzisiejsze jadło:

Nadzieję na lepszą sylwetkę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

Plan do Oceny na Masę !! : D

WHEY premium