SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W drodze do formy-Gracja@n

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak lubisz mocne to np ECA miks (efedryna, kofeina, aspiryna)

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Nie ma problemu. Jeśli się sprawdzi i w pracy nie będzie przeszkadzać to jak najbardziej ( chodzi o to, że pracuje przy produkcji skrzydeł do wiatraków jako malarz. Są dni, że po 4h oczywiście rozłożone na dwa razy jestem w kombinezonie, który nie przepuszcza powietrza i po zdjęciu go jestem dosłownie cały mokry jakbym wpadł do rzeki)

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
BHP podstawa, lepiej być poubieranym niż wdychać to czy jakiegoś uczulenia na skórze dostać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
No tak, więc te śmieszne BHP oraz ECA to będzie turbo połączenie

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
CZyli chcesz stosować to w pracy, ja myślałem ze po pracy by mieć energie na trening.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Oczywiście, że po pracy. W robocie
moim termogenikiem jest kombinezon.

Mam pytanie w sprawie miski. Od czasu kiedy wyjechałem było kilka jak nie kilkanaście dni ,, brudnego" jedzenia
Kalorie na poziomie 2300 z wysokim białkiem, tłuszczami oraz węglowodanami na poziomie maksymalnie 60 g
Zostawić tak jak jest czy coś zmienić


Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2016-06-23 07:37:45

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak dobrze się czujesz można zostać, choć trzymanie nisko węgli cały czas moze nie być dobrym wyjściem. Nie wiadomo co tam w hormonach siedzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Więc co radzisz?? Wejść powoli na większą ilość??

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
można w rotację się zabawić, podbić węgle kosztem tluszczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Jeszcze jedno pytano. Myślisz, że prowadząc w dalszym ciągu redukcję nie będzie za sucho??? I tak już jestem malutki hehe

Nadzieję na lepszą sylwetkę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

Plan do Oceny na Masę !! : D

WHEY premium