SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W drodze do formy-Gracja@n

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Wczoraj miałem trochę czasu, więc wykonałem krótki i myślę fajny cf, tzn jedno ćwiczenie a zakwasy na plecach aż do teraz

Burpee+deadlift x100 (60kg)

Krótko, aczkolwiek intensywnie.

Miałem zmienić treningi na typowo masowe, lecz w połowie maja wyjeżdżam do Niemiec na pół roku, więc wolę spalić to co jeszcze można. Następnie zrobię sobie 2tyg przerwy i jak się tam ogarne, to wtedy wejdę na trening masowy. Niestety innej opcji nie ma.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zawsze treningi trzeba dopasowywać pod życie nie na odwrót, są przecież w życiu jakieś priorytety.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Witam wszystkich po długiej przerwie.
Przez ten czas sporo się działo, było trochę odpuszczonych treningów, ale już zaczynam kończyć redukcję.
Wszystko wygląda następująco:
-waga 86kg
-pas 84,5cm

Teraz pytanie, co dalej....zdałem się na Was w czasie redukcji i zdaje się teraz. Może ma ktoś jakiś pomysł??
A oto zdjęcia przed dzisiejszym treningiem








Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jeszcze chyba można pociągnąć troszkę redukcję, troszkę z brzucha by mogło jeszcze zejsć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Myślisz, żeby dalej ciągnąć??? I tak wynik jest zdecydowanie lepszy, aniżeli chciałem. Powiem tak, z brzucha faktycznie mogłoby jeszcze trochę zejść, oby tylko nie z reszty hehe
Jeszcze tylko jedna sprawa, mianowicie suplementacja. Przez 4tyg ładuje w siebie nitrobolona II. Jestem w Niemczech i po pracy nie mam sił na trening.
Myślę tak sobie, czy nie zarzucić czegoś mocnego, przy końcu redukcji, żeby nie ,, zlecieć" całkowicie. Może ma ktoś coś do zaproponowania?? Moja propozycja to enan. Proszę nie pisać, że młody, że nie doświadczony, że za wcześnie. Specjalnie zrzuciłem tyle balastu, żeby potem zabrać się za coś. Jestem tylko po mecie i to jakieś 3 lata temu, ale dieta nie była zbyt dopięta. Poszło nawet dużo, ale potem musiałem też trochę przepalić.


Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2016-06-22 06:57:45

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
co do dopingu nie pomogę, nie znam się na tym.

Raczej nitrobolon sił Ci nie doda, lepiej by się tu sprawdził nooboster, jakieś stymulanty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Dlatego zawsze jak mam do Was sprawy, pytania to piszę i zawsze to konsultujemy i stosuje się do Waszych propozycji.
Wiem, że mogę liczyć na fachowców


Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2016-06-22 08:02:01

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Masz może jakąś konkretną rzecz na myśli?? No boosterow jest trochę na rynku Tak samo jak i stymulantow.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zalezy co tam w Niemczech masz dostępnego, masz do wyboru jakiś nooboster oparty na kofeinie, albo jakiś spalacz bez pomperów np redline

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Mam dostęp do wszystkiego co tylko chcę. Od legalnych po nielegalne.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

Plan do Oceny na Masę !! : D

WHEY premium