SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Adzik & FITMAX - podsumowanie strona 61,67

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85295

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Odin - w łydkach też woda?

trening mi sie troche zmienil pod koniec
wiec tak srednio robic zestawienie

ale:

Martwy ciag:
15: 125 / 145
10: 160 / 175
5: 185 / 200

Wioslo jednoracz polsztanga, ciezar talerzy:
15: 62,5 / 70
10: 70 / 85
5: 92,5 / 100

Siady z podwójnym dnem:
15: 87,5 / 97,5
10: 107,5 / 117,5
5: 130 / 140

Wyciskanie na skosie w dół:
15: 90 / 100 -> później zamienione na WL na poziomej
10: 105 / 115 (troche węższy chwyt)



Dodatkowo pierwszy raz zawiesiłem do pasa przy dipsach 30kg.
W wyciskaniach się trochę zmieniały ćwiczenia więc cięzko porównac

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-04-14 19:09:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
chudy ale byk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
po 10-15 w podstawowych

czyli tu ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5652
bardzo ładnie siłowo

na bombie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
moim zdaniem postep jest taki jaki mial byc, inwestujac 2 razy tyle kasy postep mylby tylko ok 10% wiekszy

Adzik nie koksowal wiec nie mozna oczekiwac wielkichj skokow masy na diecie nieobfitujacej w weglowodany

Adzik był tłusta swinia wiec po 3ch miesiacach nie nastawionycyh na zrzucanie tluszczu jest poltlusta swinka, dla wyolbrzymienia co mam na mysli powiem tyle ze jesli zawodnik sumo straci 20 kilo smalcu i zastapi to 20 kg miesni to nadal niemal kazdy powie ze jest bez zmian, bo nadal nie ma szesciopaka


Adzik bral takie suple





sorry ale spalaczy tam nie ma

bialko i aminokwasy: byly na regeneracje - zadanie swe spelnialy znakomicie IMO

carbo: milo byc na odzysk energii w wydluzonych sesjach treningowych - zadanie wykonane jak nalezy

kreatyna w postaci monohydratu prawdopodobnie nie wchlania sie az tak super na diecie nisko WW , najlepszym czasem na nia bylby chyba moment przyjecia carbo a aminokwasami lub potreningowo... wiec raptem 3 porcje tygodniowo mialy optymalne warunki wchlaniania


gdyby ktos raczyl mie zapytac jakie suple podac do testu - nie byloby tam kreatyny, bo dopiero co skonczyl test Treca z kreatyna i spalaczami

ciekawe ktory mądrala po cyklu kreatyna plus spalacze nie przytyje w samar bedac endomorfikiem
i ciekawe ktory mądrala testuje mono niemal natychmiast po cyklu na stacku kreatynowym z dopalaczami nerwow i tlenku azotu!

sorry ale to byl strategiczny niewypal i dziekujcie Adzikowi ze sila mu poszla o te niemal 10% w 3 miesiace w stosunku do poprzedniego szczytu sily tuz przed testem


na miejscu Adzika bym nie ubiegal sie o start w tescie gdyz bedac swiezo po innym oczekiwania przerastaja realne mozliwosci ludzkiego organizmu, a chyba dyzkusji nie ulega ze jest to organizm endomorficzny z niska wrazliwoscia insulinowa



*****************

moja interpretacja obwodow

skoro urosla łapa i łydka gdzie tluszcz praktycznie sie nie odklada u mezczyzn to jest git a sa to zazwyczaj najciezsze partie do powiekszenia
.... bez jednoczesnego powiekszenia ogolnej masy ciala to juz wyczyn panowie praktycy


obwod klaty i barkow, wielu ludzi kiepsko je mierzy, sadze jednak ze zlecialo sporo sadla z cyckow, nie dosc zeby zobaczyc definicje, prosze sie odwolac do przykladu zawodnika sumo na recompie


owod brzucha - malo kto docenia fakt ze obwod talii to nie to samo co grubosc fałdu tłuszczu, moja talia np wyglada na dobre 7 cm mniej niz na prawde jest a to za sprawa tego czego nie widzimy w lustrze czyli prostownikow kregoslupa, dosc mocno rozwinietych u Adzika i oczywiscie oceniajac po postepach w MC dosc mocno powiekszonych w czasie testu


uda - magazynuja normalnie duzo tluszczu, skoro zachowaly ten sam obwod przy takiej poprawie ilosci miesa to jasne ze objetosc tluszczu jednoczesnie musiala spasc


***************

interpretacja wyikow silowych

na tak krotki czas u osoby regularnie cwiczacej i tuz po poprzednim szczycie formy w tescie Treca mysle ze bez zarzutu, nawet jest czym sie chwalic, nie jest to postep u osoby co sie opiep%za i dopiero w czasie testu zaczyna cos ze soba robic, kilku popularnych suplotesterow tacy wlasnie sa, dobrygen, lenistwo, wygrana w konkursie nagle daje im liscia i przez pare miesiecy robia duzy postep, po tescie lada moment jakiesimprezy i wszstko szlag trafia do nastepnego testu gdzie odrabiaja straty

z nickow nie bede wymieniac


Adzik z kolei jest w miare stabilny pod tym wzgledem i powoli ewoluuje, jesli jakims sposobem utrzymalby takie tempo wzrostu jak w czasie obecnego testu i poprzedniego [pomiedzy krotymi jedyny spadek formy to zalanie sadlem ] to do konca roku spokojnie bedzie trzaskal 240-250kg w seriach MC

ale to w strefie gdybania i dobrej regeneracji [bcaa] i niechorowania [gluta] itd itp



**********

na fotach widac wieksze zarysy szczegolnie na plecach
duza poprawa ogolnegokonturu w fotce z caloscia sylwetki

nie umiesz pozowac Adzik

jakies 2 tyg przed zestawieniem podeslales mi foty to sie zalamalem, ostatnia prosta w wyscigu to kawal dobrej roboty pod wzgl zwalenia tluszczu jednak przed sesja zdjeciowa musisz zaladowac wegle i nieco pompek zrobic oraz wciagac brzuch zasysajac przepona


***************************************


treningowo zas juz na zestawie 3 gdzie byl MC 200kg w serii zaczela sie tendencja spadkowa, wiec czas na odpoczynek po najblizszym zestawie 6



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-04-15 14:35:01

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kvrewka WODZU dzięki!
Podbudowałeś mnie


Aha, dodam, że test trwał 2 miesiące, nie 3


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
WODYN, dziękuję za analizę testu Adzika

Adzik, gratuluję zdecydowanej poprawy wyników siłowych! Dzieki za udział w tescie, przeprowadziłes go sumiennie - super!
Wodyn, zgadzam się,że bez sensu było wejscie od razu na kolejny cykl z kreatyna. Nie wiedziałam,że Adzik dopiero co leciał na kreatynie...

Adzik, oceniając sylwetkę, niestety wyraźnej poprawy nie ma. Sądzę,że masa mięśniowa, która zapewne nieco poszła do przodu jest niewidoczna ze wzgledu na tłuszcz. Wiem,że nie był to test na redukcję,jednak mozna budować masę i jednocześnie sie nie zalewać (dieta, aeroby).
Tak,jak powiedziałeś, wyciągniesz wnioski i do przodu!

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dora

Zebys widziala jego zalane zdjecia 2 tygodnie przed podsumowaniem to bys skasowała jego test


przypominam ze oprocz kreatyny tuz przed testem jechal na spalaczach po odstawieniu byly uczty jakies i sie na prawde straszliwie zapuscil w mgnieniu oka ...

Adzik


kurde skad ja wzialem te 3 miesiace

jak 2 miesiace to tym bardziej gratuluje postepu silowego

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-04-16 13:44:05

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-04-16 13:45:06

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No miedzy poprzednim cyklem na krecie a FITMAXem były niecale 2 miesiace przerwy



"Zebys widziala jego zalane zdjecia 2 tygodnie przed podsumowaniem to bys skasowała jego test "

to nie bylo miłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
No miedzy poprzednim cyklem na krecie a FITMAXem były niecale 2 miesiace przerwy to tak jak u mnie-mysle, ze wystarczająco


"Zebys widziala jego zalane zdjecia 2 tygodnie przed podsumowaniem to bys skasowała jego test "

to nie bylo miłe


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rywalizacja (PawelSzEvc) - Adzik wytrzeszcz gały, będziesz mały pods. str. 46

Następny temat

Fitneski u Ewy Drzyzgi

WHEY premium