SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] KRYZYS WAGI CIĘŻKIEJ 2001-2010 (BOKS)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3443
Kurde nie mogę edytować, jeszcze chciałem dodać: Sog dla Ciebie za kawał dobrej roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3443
Kurde nie mogę edytować, jeszcze chciałem dodać: Sog dla Ciebie za kawał dobrej roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Dzięki.

Jest tutaj bardzo krytycznie o dwóch czempionach.

Ale zdaje się,że Torres(chyba tak się nazywał) też niezłą książeczkę o Tysonie wysmażył gdzie nieźle go zjechał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Tygrum pamiętam o sogu.Filmiki dla Scorpiona kiedyś złożę.O szczęce i federacjach też coś kiedyś napiszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Spox, nie pali się
Zawsze możesz dać przy okazji, razem z kolejnymi, gdy Vit odłączy Haye'a, albo Fury pokona Price'a






Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Jeden z najlepszych tekstów jakie można znaleźć na sfd.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12091
mega art,sogacz ;d ale też trochę nie zgadzam się z przewidywaniami.Ogólnie cały tekst jest w tonie że bracia Kliczko dostali by oklep od większości,a przewidujesz że w prawie każdej walce Wład ma szanse wygrania na punkty,czyli jakiś poziom musi mieć ;) No ale ja się nie znam więc to tylko takie moje stwierdzenie ;) tak czy siak ogromna wiedza i naprawdę świetny art ;D

champions are made,not born

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2187
ten artykul przeczy czesciowo temu co napisane zostalo w artykule na temat stylow. niski bokser wcale nie jest stracony (granice 180) o ile jest skutecznym swarmerem ktory umie naruczic swoj styl i skracac dystans. problem z dzisiejszymi Adamkami itp. to jest to ze to nie sa zawodnicy boksujacy w heavy od dawna tylko goscie ktorzy byli bokserami (o styl mi chodzi) w cruzer itp. i nie maja po prostu warunkow na bycie bokserem w heavy (przeciwnicy z dlugmi lapami). jak adamek ma na dystans(adamek jest dobry w dystansie, typowy bokser) wyboksowac kliczke ktory ma lapy o 30 cm dluzsze od niego. wiec nie zgadzam sie z tym, ze wyzszy bedzie mial spacerek po nizszym tylko to jest kwestia stylow i ich narzucenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2187
ali mial problemy z frazier i przej**al pierwsza walke bo ali byl bokserem a frazier swarmerem ktory mu narzucil swoj styl. warto zauwazyc, ze frazier wcale nie byl jakims fenomanalnym technikiem, byl latwy do trafienia i jego skracanie dystansu dawalo wiele do rzyczenie (pchal sie pod ciosy). mi sie wydaje ze po prostu trzeba w mlodym wieku, jeszcze za am. zdecydowac gdzie sie boksowac i szkolic pod swoje plany. np. masz 180 - swarmer heavy lub bokser middleweight itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1916
to zależy od budowy ciała a nie wyboru, taki chudokościsty typ przy 95kg nie będzie mógł się ruszać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noszenie munduru WP?

Następny temat

TS do policji

WHEY premium