SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

. DT2 . HETAVEL .

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Jeszcze raz wielkie dzięki! za miłe słowa i odwiedzanie dziennika
Może komuś się te wypociny na coś przydadzą.

bziu bardzo jestem ciekawa jakie będziesz mieć wrażenia. Ja jeszcze nie zaczęłam i mam małą tremę
-------------------------------------

21.09

No to jedziemy z tematem dalej.
Żeby nie było łatwo - ból biodra + początek przeziębienia. Na siłownię poszłam ale teraz siedzę zasmarkana i rozgrzewam się barszczem… oby pomógł.

Dziś było bardzo zachowawczo - ze względu na biodro i stosunkowo długa przerwę w mocniejszych treningach.
Przerwy pomiędzy seriami stosunkowo krótkie, więc pod koniec już ledwo trzymałam się na nogach.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
o raju jaka wypiska piękna, zasliniam ekran, me gusta!!!! POW !!!! :D

w koktajlu brakuje zóltek do pelni mocy, ale to juz niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O jej, jakie to śliczne :O
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
domyslam sie, ze w tym koktajlu nawet ashwaganda jest pyszna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Bziu - jak robiłam to tak właśnie pomyślałam… że tylko żółtka brak
marko - niestety nawet w koktajlu mocno wyczuwalna ale idzie się przyzwyczaić
-------------------------------------

22.09
DNT

Wczorajszy trening niby taki leciutki… starałam się skupić na pośladkach i po raz pierwszy w życiu dorobiłam się takich zakwasów na tyłku. Ledwo chodzę, ledwo siedzę, nawet jak oddycham to je czuję.

Chyba nie uda mi się uniknąć choróbska. Dziś boli mnie głowa i wszystkie zęby - u mnie to objaw nadchodzącego przeziębienia.





Dziś w ramach kolacji mój superfood. Goji, chia i inne wynalazki się nie umywają Kolagen, szpik, tłuszcz i mnóstwo dobroci w przepysznej postaci.




Zmieniony przez - Hetavel w dniu 2015-09-22 19:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
No i zjadłam kolację, weszłam tu i znowu jestem głodna. Mogę zabić?

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
23.09
DT

Do treningu komentarz bardzo krótki: załamana jestem swoją lebiodowatością. Cisnę i więcej wycisnąć nie sposób
Krótkie przerwy, dynamiczne tempo - pod koniec ledwo mogłam podnieść butelkę wody.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
24.09
DT

Dziś trening obwodowy, czyli bardziej interwał. Nie wzięłam pulsometru więc nie wiem ile mi to wszystko zajęło. Starałam się robić przerwy tylko na złapanie oddechu. Pod koniec już było ciężko, a do domu wróciłam czerwona jak burak.



Kontrolnie wrzuciłam jadłospis do kalkulatora. Nie jest najgorzej z kalorycznością i makrosami.





-------------------------------------
Z innej beczki
Dieta to nie wszystko
Mój program naprawczy ma nieco większe pole rażenia. Zwracam uwagę na wiele rzeczy, które mogą wpłynąć na moje zdrowie i samopoczucie, zainteresowanie nie kończy się na aktywności i talerzu. Od jakiegoś czasu staram się wyeliminować ze swojego najbliższego środowiska wszelkie substancje, które mogą mieć negatywny wpływ na mój organizm. Zrezygnowałam z drażniących detergentów i większości gotowych kosmetyków (kilka podstawowych zostało, ale wtedy zwracam uwagę na skład i jakość).

I właśnie o kosmetykach słów kilka.
Może uda mi się częściej wstawiać sposoby na naturalną pielęgnacje, jeżeli są tu osoby zainteresowane tematem oczywiście

Dzisiaj podsuwam pomysł na oczyszczanie skóry twarzy.
Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do różnych zmian trądzikowych, przetestowałam wszelkie marki nawet bardzo drogich kosmetyków, które obiecywały dogłębne oczyszczenie i skórę gładką jak pupcia niemowlęcia… niestety kończyło się to w najlepszym razie Saharą na policzkach i kolejnym wysypem zmian.
Okazało się, że najskuteczniejsza jest najprostsza pielęgnacja… Aktualnie moja cera nie ma niemal w ogóle kontaktu z wodą, mydłem, jakimkolwiek żelem, itp.
Stosuję wyłącznie tonik różany (rano), tonik (oczarowy) wieczorem, oraz mydło aleppo (2 razy w tygodniu).
Raz w tygodniu robię 15-sto minutowy zabieg: "parówkę" z rumianku i peeling z zielonej glinki, która służy mi również jako maseczka.

Cera o niebo lepsza niż po "garnierach" i innych bajerach.
Może nie będę się rozpisywać o zaletach róży i oczaru żeby nie przynudzać Zapewniam jednak, że to samo dobro - m.in. obydwie rośliny mają silne działanie antybakteryjne i odświeżające.



TONIK RÓŻANY
1 garść płatków róży pachnącej
80 ml wody destylowanej (lub filtrowanej)
20 ml octu winnego / jabłkowego (koniecznie dobrej jakości! najlepiej ekologicznego)

Płatki róży zalewamy octem i zostawiamy na kilka dni aż ocet nabierze mocnego, kwiatowego zapachu. Odcedzamy płatki i łączymy ocet z wodą, a następnie przelewamy do szklanej buteleczki.
UWAGA! ocet musi przykrywać płatki aby nie zapleśniały
* Łatwiejszym i szybszym rozwiązaniem jest zakup wody różanej, którą w czystej postaci można stosować właśnie jak tonik. W tym wypadku jest bardzo ważne aby woda różana była wysokiej jakości i nie była to zwykła woda z aromatem róży

TONIK OCZAROWY
90 ml hydrolatu oczarowego
łyżka octu jabłkowego (ekologiczny, niefiltrowany)
ulubiony olejek eteryczny (u mnie piwonia)

Wszystkie składniki łączymy dokładnie i przelewamy do butelki.
Trzymamy tonik w chłodnym i zacienionym miejscu. Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem.
Jeżeli kogoś drażni zapach octu, to najlepiej wybrać dość zdecydowany zapach olejku.



Zmieniony przez - Hetavel w dniu 2015-09-24 18:50:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Het, tonik różany bardzo dobrze działa również na cerę naczynkową. Sama stosuję rano i wieczorem. Znacząco zmniejsza zaczerwienie twarzy i koi skórę pod oczami.
Z kolei w kwestii pielęgnacji naturalnej mogę polecić również oleje naturalne. Np. olej z pestek malin czy awokado. Skóra znacząco poprawiła kondycję, jest nawilżona, jędrna, znacznie mniej wyprysków.

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hashimoto, hiperkortyzolemia a trening

Następny temat

Buty kickboxing

WHEY premium