SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

.....:::::co by zjeść przed:::::......

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ze to już było ale chciałem się zapytać jaki najlepszy posiłek przed snem jakiś antykataboliczny może być np. jajecznica z 3 żółtek i 5 biełek bo na wiekszosci forum pisze że tuńczy ale tuńczyk już mam przed treningiem w diecie co proponujecie proszę o szybką odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pyszny koktajlik: twarożek, trochę jogurtu naturalnego, do smaku może być miód ale odrobina+nieco wody, żeby nie wyszedł z tego gęsty kloc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1735
nie lepiej bylo zadac to pytanie w temacie pojedyncze pytanie chyba wystarczy twarog poltlusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzieki studensky spróbóje tego co napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
serek wiejski,twarog poltlusty i starac sie zeby było jak najmniej ww

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
najlepszy ser bialy

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
serek wiejski,twarog poltlusty a przede wszystkim starac sie jesc jak najmniej ww

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mało ww no to z chlebkiem odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Twarog poltlusty
Twarog chudy+kapka oliwy
Jaja
Serek wiejski
Tlusta ryba
Chuda ryba+oliwa
chude mieso+oliwa

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja sobie robie tak:

200g twarogu półtłustego + troche mleka. To sobie mieszam w misce (mleko żeby nie był taki gęsty). Do tego wkrajam szczypiorek, cebulke, rzodkiewkę. Przyprawy i wcinam ;)

Tzw poznański "gzik" :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bf% 8,5- moge mniej?

Następny temat

Święta, święta i po świętach ;p

WHEY premium