SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zjesc przed...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
aerobami? chodzi o to ze nie piszcie np aminokwasy bo to wiem
tylko jakie produkty dokladnie zeby zapobiec katabolizm bo nie chce zeby mi duzo miesja zjadlo (mam jeszcze 5 dni wiec prosze o szybka odpowiedz)

ps. jakies domowe produkty
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
bialko, czyli np tunczyka, piers, bialko z jajka, odzywke białkowa ( najlepiej izolat) nawet ser biały ujdzie ale to juz ostatczność
ja nic nie jem i mieso troche leci ale tak samo jak wczesniej kiedy jadłem bcaa lub odzywke wiec moim zdaniem lepiej odpuscic wiecej fatu zleci, jak masz dobra diete to duzo miesni nie idzie

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-07-26 13:17:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Ogółem białko , ale nie koniecznie , tak jak napisał Michał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dla mnie bezsensu przed aero jeść....możesz wziąść jaką tauryne z guaraną

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
taurynke 2 tabs biore, a aeroby daly mi troszke:
dieta -500 kcal (99g bialek 99g weglowodanow ale 60g tluszczy wypelniam zapotrzebowanie) aeroby 3x tydzien, w tym tygodniu to wczoraj idzis jutro odpuszczam czwartek piatek. efekty to jakies 7 kg od zeszlego poniedzialku troszke duzo wazylem 84~85 a teraz 78~79(max po jedzeniu)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a masz 188cm wzrostu....to już i tak ważyłeś mało

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
mam pytanie male, nie chce nigdzie smiecic, ile mi zajmie wrocenie do tak to pwiem formy bo teraz przez te aeroby i przez diete (cwicze tez tygodniowo silowo normalnie tak jak wczesniej) jestem troszke zmeczony, zdekoncentrowany zaspany (wiadome przy redukcji) ale ile wczesnie nalezy juz sobie nie odejmowac kcal i nie robic aerobow aby wrocic do formy?
jade w przyszly tydzien na oboz (3dziennie posilki 3 dziennie treningi) myslicie ze nie przybedzie mi kg jesli bede tam patrzyl co jem?

ps. 85 to malo? a jakbym wazyl 75 to chyba nie bedzie bardzo zle?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
nie patrz na wage tylko wyglad

jak bedziesz patrzyl co jesz to nie powinno, co do porotu do formy to mysle ze jak zwiększysz spozycie kcal to szybko wrócisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
wczesniej aby zpobiec katabolizmowi żarłem 20g białeczka z prochow 30 minut przed aero teraz mam kg tauryny za grosiki więc spożywam około 4g przed aero białko odstwiłem i zaobserwowałem ze fatleci szybciej a mięcho zostaje choć moze to być złudne ale wierze że tak ejst bo co mi pzostaje oprucz wiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
witaj bubby77 witaj w klubie ja też biore TAURYNE przed AERO około 3g.....no troche to złudne że mięcho nie leci bo leci ale o wiele mniej niż bez TAURYNY :) więc ja polecam Tauryne bo moim zdaniem lepiej działa niż inne środki

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
ok dzieki to bede bral taurynke

ile Wy juz jestescie na dietach (jakichkolwiek) i dokladacie jeszcze do tego aeroby?

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile jecie dziennie twarogu?

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium