SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 257062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870306
Chyba nie bardzo rozumiem ten komentarz. Chcesz powiedzieć, że używanie saa jest zrozumiałe tylko wtedy, jeśli wygląda się jak kulturysta?
Swoją drogą, ja z reprezentacji żadnego siatkarza o takiej budowie nie kojarzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 658 Napisanych postów 1083 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39955
Przemo daj spokój niepotrzebny spam teraz będzie ;) on każdego kto nie jest na świnio-masie uważa za yebanego crosfitowca co nieraz pisał dwubiegunowość ma typ i trzeba współczuć tylko ;) brat wchodzi z drzwiami, on wyrywa głowy z kręgosłupem Sam się chłop wyjaśnił w swoim temacie gdzie walił 1.5g towaru tygodniowo (test + deca + bold) zagryzał mietkiem i na cały cykl zrobił 1cm w łapie, 8kg masy i 10cm w pasie co sam pisał mój szwagier robi tyle w pasie w sezonie grillowym bez SAA też mogę napisać że nie widzę sensu używania SAA w jego przypadku
Najlepsze wyjście to jest poprostu go ignorować, niech żyje w swojej bajce
8

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 162 dni Przeczytanych tematów 5059
Sterydy przepchnąć pomaga ci genetyczne uwarunkowania jak w twoim przypadku gdzie nigdy nie osiągnął byś takiej wagi bez saa Przemku .Rozumiem , doceniam klasa wygląd . Waga 82 kg ze średnim BF to przekraczanie barier czy własnych limitów genetycznych ? Chyba kobiet 40kg , no sorry. Nawet gracze w golfa maja takie sylwetki serio , wiem bo gram . Ewidentnie ww przykład jest do zrobienia bez soku , do jakiego wyglądu więc chcesz przypisać SAA? Szachisty nawet ?


Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2024-03-27 20:06:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870306
Nawet I kasjer z biedronki może tak wyglądać, pod warunkiem że ćwiczy siłowo. Golfista od samego machania kijem nie będzie tak wyglądał, choćby brał tyle saa co pro.
A wygląd nie jest dla mnie wyznacznikiem czy powinno się brać saa czy nie. Oczywiście, jak ktoś zaczyna dopiero ćwiczyć to mu nie powiem właz na towar. Dla mnie wyznacznikiem jest cel. Może ktoś chce czuć się lepiej? Może ktoś lubi wbijać? Myślisz, że każdy kulturysta zaczął wbijać dopiero, jak doszedł do maximum warunków genetycznych? Ja pewnie też mógłbym zacząć wbijać później, i jakbyś mnie zobaczył 10 lat wstecz, też napisałbym że wyglądam jak siatkarz i gdzie tu saa. Teraz jednak jest jak jest, i piszesz inaczej. Moim zdaniem nic nikomu do tego kto po co sobie wbija, a takie słowa musiałbyś w takim razie powiedzieć pewnie z 95% osób w tym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29451 Napisanych postów 62881 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902345
Jak ktoś może i lubi to nie widzę problemu.

Zwłaszcza że stosowanie saa często wiąże się z dbaniem o zdrowie i jego pilnowaniem w dużo większym stopniu niż u przeciętnego człowieka, często leci zdrowa/zdrowsza dieta ograniczenie innych używek itp.
Reasumując,wychodzi na korzyść stosującego pomijając skrajne przypadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 104 dni Na forum 104 dni Przeczytanych tematów 347
Chciałam być slim.Sarms and roids helped me.Motivated.

Jesień życia w Poland jest jak autumm in Alaska.Never give up bo można ustrzelić łosia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15610
Sylwetka ala siatkarz, tymczasem siatkarze . I tak tak wiem trochę przypałowe jest trzymanie tego zdjęcia w telefonie, już usuwam..



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 162 dni Przeczytanych tematów 5059
Wiek 19 lat więc nie są to lata wyrzeczeń naturala. Waga 78, ramię 42, pytania ? Porównanie chyba wypada Słabo względem łysiejącego 40l który bije bo to modne ...dla fit sylwetki





Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2024-03-28 15:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30775 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870306
Za wiele tu nie widać, ale to dalej nie tłumaczy moich pytań.
Ja tutaj też miałem 19 lat i też byłem natural. I mogę powiedzieć, że to co pokazałeś to słabizna. Ale nie o to chodzi. Jak dla mnie, po prostu niech nikt nikomu do strzykawki nie zagląda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 162 dni Przeczytanych tematów 5059
Klawiatura sporo przyjmuje Przemku i to że zacząłeś wcześnie z saa akurat w twoim przypadku to wybór drogi życia i tym samym pamiętam jak pisałeś w swoim temacie na początku o ramieniu 44 czy 45 i już konkretnej redu czy jakoś tak z kontekstu wyszło i wg mnie nie jest to sylwetka naturalna , nie chcesz się przyznać po prostu oficjalnie kiedy zacząłeś bo będzie to 16-17 lat. Wiesz że mam rację ale oficjalnie ciężko to przyznać kiedy w każdym temacie nawet 18 Latków odsyłają do kreatyny itp . Jasno i wyraźnie przyznaje że wg mnie nie jesteś naturalny na tym foto jak i w wieku 19 lat więc nie dokazuj że moja forma na kreatynie czy tam nitrobolonie :) jest kiepska . Lekko hipokryzją zalatuje i tyle co jest normą w twoim fachu więc dużo się nie stało .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progesteron ponizej normy

Następny temat

Zmiana z propa na cypio + bold

WHEY premium