SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
to ktory gluchowski jest niby trenerem kadry npc, ten srebrnowlosy, ktorego wieku nie idzie oszacowac czy ten 'starszy' ktory kadre to ma ale w nic nieznaczacej federacji? podrzuc ten link do czechowiaka, to bedzie wiadomo

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
patryk173
Przecież to ja tylko ta czapka i okulary mogą być mylące


Za dużo mt2
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
to pewno tego tak ta trumna rzucal i go nosilo

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
lordknaga
to ktory gluchowski jest niby trenerem kadry npc, ten srebrnowlosy, ktorego wieku nie idzie oszacowac czy ten 'starszy' ktory kadre to ma ale w nic nieznaczacej federacji? podrzuc ten link do czechowiaka, to bedzie wiadomo

Piotr - ten starszy.
Może być to prawda bo nawet Pan Robert o tym kiedyś wspomniał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
no jak PAN robert o czyms wspomina - to musi byc prawda

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ja też myślałem że chodzi o tego drugiego Głuchowskiego Sory że ”obraziłem” twój autorytet

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
snara
MARIAN 17
snara ładnie wraca ;)

p.s czemu nawet kofeina nie wchodzi w grę? ciśnienie czy jakiś inny powód ?:D

Wszystko co działa drazniaco na jelita odstawilem.



w takim razie wiem w czym rzecz, bo sam choruje na WZJG, jednka kawka dziennie ok ale po drugej często czuje dyskomfort wiec wole jej nawet nie pic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
MARIAN 17
snara
MARIAN 17
snara ładnie wraca ;)

p.s czemu nawet kofeina nie wchodzi w grę? ciśnienie czy jakiś inny powód ?:D

Wszystko co działa drazniaco na jelita odstawilem.



w takim razie wiem w czym rzecz, bo sam choruje na WZJG, jednka kawka dziennie ok ale po drugej często czuje dyskomfort wiec wole jej nawet nie pic :D


Kawy nie lubię ale juz sie przyzwyczaiłem i na wodzie dobrze się trenuje,a michę mam dobra.

A zamiast stymulantow wale trochę mocniejsze saa
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
chodzi mi o tego pana ze zdjęcia, wiecie co ja nie jestem nikim znanym i też do wielu z was brakuje mi i wiedzy i wyglądu (może brakuje) jeden ma za wzór w polsce pana X inny pana Y a jeszcze inny marzy aby wyglądać jak kolega z bloku i dla niego to guru i to mu wystarczy Jak ktoś ma złe zdanie o panu P. Głuchowskim jego sprawa

https://m.



Link do Dawida

3

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870089
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progesteron ponizej normy

Następny temat

Zmiana z propa na cypio + bold

WHEY premium