SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Thomas07
ryba266
Jest mięcha sporo, wytniesz i będzie git. Nie mam spiny już z tą redukcją. Wcześniej myślałem żeby jak najszybciej kończyć tą redukcję, ale trener wyjaśnił mi jak bardzo byłem w błędzie Poza tym gdzie się spieszyć, samopoczucie eleganckie, energii tyle że w miejscu nie mogę usiedzieć. Wiadomo zjadł by więcej, ale to zawsze



No jak ja bede wycinal to ty sobie podjesz , to jak czasowo Ci wychodzi tygodni tej wycinki ?

No właśnie tak jak mówisz jak ja będę masował a Ty głodował to wtedy umówię się z toba na te 60-tki
Już z 14 tyg leci

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10654 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
Niestety ale takie uroki masy ;d ta talia nigdy nie bedzie jak na redu, sporo jedzenia plus nie rzadko jakieś wzdęcia i jest jak jest

Gacie to z 2015 roku chyba od Tomczuka jak jeszcze miał


Tutaj zdj z ostatniego redu więc ta talia nie była chyba zła ;} dokładnie wrzesień




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mega
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Nie no super!!
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10654 Napisanych postów 30009 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609944
Też żeby nie było że się jakoś usprawiedliwiam bo nie należę do takich osób ale chciałem to mniej więcej zobrazować ze jednak na pewnym poziomie jest różnie. Czyli że na masie przez pewien czas tej estetki nie będzie niestety a mam nadzieję że mimo zmiany kat jakoś mega ta talia nie ucierpi, wiadomo pójdzie w górę ale by proporcojanlenie z innymi partamo. No i w ciekziej już pewno tez nigdy nie będzie jak w kaksyku bo jednak gabaryt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Waga piórkowa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Coś zdjęcia nie wygrało, sory za spam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 242
Witam i redukcja w pełnym tempie










2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No tej redukcji to jescze do końca długa droga. Powodzenia
2

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
5 tygodni do pierwszego startu w tym roku

7
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progesteron ponizej normy

Następny temat

Zmiana z propa na cypio + bold

WHEY premium