SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Jak dobrze mieszkać w małym mieście i znać dobrze właściciela siłowni że mam swój klucz i całą siłownię dla siebie ;)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ciekawe na jak długo ketchup masz zapas trenbolonu
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Miałem w palnie kończyć redukcję, lekkie odwadnianie, ładowanie i kilka fotek na koniec i żaden pyerdolony wirus mi tego nie zepsuje
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Amg27
Ciekawe na jak długo ketchup masz zapas trenbolonu

A ch** Cię to interesuje gościu nie wiem książkę piszesz czy co ? Bo caly czas się wypytujesz
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ketchup123
Jak dobrze mieszkać w małym mieście i znać dobrze właściciela siłowni że mam swój klucz i całą siłownię dla siebie ;)





Ale wiesz że wk***isz tym wiele osób?
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Powiem ze troszke czepiacie sie ketchupa i jego trenu... Bije duzo to niech sobie bije... Moim zdaniem jego sprawa mysle ze zdaje sobie sprawe ze to nie mleko...
3

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
ryba266
Ja zap*****lam na strychu, kupiłem sprzęt 2h po tym jak ogłosili zamknięcie siłowni. Na drugi dzień nic już nie szło dostać w sklepach stacjonarnych internetowych i second hand

A mi tam ciągle wyskakują reklamy żeby kupić sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470098
Ryba chyba holandia?
Ja juz przerobilem na chacie nogi, push, barki i lapy. Plecy poszly na silowni pod chmurka bo potrzebowałem drazek i rure zeby zaczepic gume. Idzie jakos zyc. Musze jeszcze tylko 8x5kg kupic i bede mial hantle do 38kg wiec prawie wszystko wejdzie jak trzeba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
Amg27
Ciekawe na jak długo ketchup masz zapas trenbolonu


i teraz wiesz, ze tego rozdzialu nie bedzie
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Marian 87.
Ryba chyba holandia?
Ja juz przerobilem na chacie nogi, push, barki i lapy. Plecy poszly na silowni pod chmurka bo potrzebowałem drazek i rure zeby zaczepic gume. Idzie jakos zyc. Musze jeszcze tylko 8x5kg kupic i bede mial hantle do 38kg wiec prawie wszystko wejdzie jak trzeba





U Mariana widac , ze Barber zamknięty
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progesteron ponizej normy

Następny temat

Zmiana z propa na cypio + bold

WHEY premium