SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Wszystkie laski w koło piszczą bo spamerzy wszytko niszczą - Spam nr 8***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158806

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Gwjazdor juz Cie z szpitala wypisali ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Z jakiego szpitala? O.o
No ja *******e... Czemu nawet jak mi się coś stanie - to i tak ja się dowiaduję o tym ostatni?

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-12-10 19:14:49

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
To Jaguar Cie nie potracil swoim golfem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nie nie, chyba mieszasz zdarzenia Michu Jaguar to o ile pamiętam miał mnie załatwić w "ulicznym stylu" Abym poczuł "klimat ulicy"

Chociaż w sumie czort wie, potrącenie czarną betą w końcu jest popularnym motywem w gangsterskich filmach. A wiadomo, jaki gangster taka beta Do tego NA ULICY. O ****, nie brałem tego pod uwagę


A to Jaguar jeszcze tutaj grasuje? Szczerze mówiąc, myślałem że przez taki długi czas jak mnie nie było to on sobie zdąży na dożywotniego bana zarobić

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-12-10 20:45:51

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Gwjazdor to może ja ci wyjaśnie. Jak cie chwile nie było to strasznie się martwiliśmy i napisałem że może jaguar ci przejachał swoim Golfem III i stąd pytanie micha... Swoją drogą jaguar się strasznie wtedy zdenerwował i napisał że nie ma żadnego Golfa tylko jeździ Jaguarem i stąd jego nick na SFD ( czy jakoś tak).

Michu a co do psiaka to muszę z nim pogdać. za bardzo się wozi na makaronie no ale dzieki temu ma tylu fanów

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Kurva 2,5h sparingów i mi szumi w głowie

Dziś w końcu klinczowałem z łokciami na pysk obrotówki łokciami rozpyerdalają system.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Hahah ^^
Dziany gość jednym słowem xD
Nie było mnie... w sumie nie wiem czemu. Przez paskudne problemy z barkiem (i nie tylko w sumie, głównie zdrowotne), mam bana (obecnie prawie na pół roku, startowo miało być 2 miesiące, ale się wydłuża, wydłuża a końca ni chvj nie widać :/) na jakąkolwiek aktywność fizyczną angażujaca barki. Więc nie muszę chyba mówić że tak treningi SW, jak i na siłowni muszą zniknąć z mojego rozkładu zajęć. Tak mnie to wkurvia że ehh. No i jakoś mi to wszystko odbiera chęć do siedzenia na sfd Co widzę plan treningowy, foto w galerii, pytanie o jakieś sporty itd, to mnie nachodzi myśl "ale bym sobie poćwiczył" A końca "przerwy" nie widać...

Scorpion, jak łokciami na pysk? Mi nie pozwalano nigdy w sparingach łokci używać Jak sparingowaliście? Kask + jakieś ochraniacze na łokcie? Czy na hardcore'a?

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-12-10 21:19:42

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nałokietniki i tyle. Z tym że najpierw pół godziny z trenerem a później z takim panem 94 kg który 100 walk na ringu ma za sobą w boksie i kickboxingu

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Tobie to dobrze, tez bym tak chcial...
Musze se jakiegos filma poszukac bo nudno sie robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ale poobijany jestem ja piernicze idę się w wannie wyłożyć i wygrzać kark bo jutro głową nie ruszę

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Co robić po treningu ?

WHEY premium