SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Wszystkie laski w koło piszczą bo spamerzy wszytko niszczą - Spam nr 8***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159497

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
scorpion albo jakiś inny moderator zbanował mnie na 2 dni za to ,że nie wbiłem mu soga

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Nie odpuszczą skurczebyki, puki nie dostaną tego co chcą

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Mafia! jak to Scorp to się ciesz, że Cię z maczetą nie złapał- Ci z KrK to tak robią jak im sogów brakuje

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
nie mam co się martwić bo już wbiłem

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Tak to się zaczyna.

Potem i tak upomną się o więcej

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
dzisiaj sogi, jutro będziesz im suple oddawał

Napisz w dziale Combat/Samoobrona, w temacie Mam problem na osiedlu- może tam Ci pomogą...

Zaraz, zaraz- Scorp chyba nie ma moda?

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
I tak wszędzie ma wtyki

Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-05-29 15:09:41

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
eS eF Dowska ośmiornica







Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-05-29 15:16:14

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie mam moda spokojnie Ale bana załatwić mogę





Ale ten czas leci dopiero co z treningu wróciłem a już trzeba na drugi lecieć Miłego spamowania uderzacze

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2011-05-29 16:43:51

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
to kto mnie zbanował bo sam nie wiem ?

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Co robić po treningu ?

WHEY premium