SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Wszystkie laski w koło piszczą bo spamerzy wszytko niszczą - Spam nr 8***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158990

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
hahaha

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Macko a ty masz dużo z medycyną wspólnego :D?

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
nie z całą, ale można tak powiedzieć. jestem masażystą i studiuję fizjoterapie.

Zmieniony przez - MackoMedyk w dniu 2011-03-24 16:19:00

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
To muszę Cię zlikwidować bo będziesz moją konkurencją. Będę studiował fizjoterapię (lub wychowanie fizyczne) i też masażystą zostanę :D

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
wow od dwóch godzin mam jeszcze coś wspólnego z medycyną: kontuzję

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Co zrobiłeś?

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
cios zamiast na wątrobę trafił na biodro i sru mam stłuczenie stawy śródręczno nadgarstkowego. na szczescie nic strasznego ale boli i mam przerwe w treningach

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Typowy bokserski uraz. Też nie raz to zrobiłem jednak kończyło się na lekkim bólu lewej ręki. Chociaż miałem kiedyś pęknięta jedną z kości nadgarstkowych, ale to on piłki nożnej (strata czasu w Pl) :D

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39442
Macko mógłbyś powiedzieć coś na temat studiów fizjoterapii? Bo sam nad takimi myślałem, ciężko jest? ogólnie pracujesz gdzieś jako masażysta? jak z zarobkami?

" the journey is what brings us happiness not the destination "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
zależy od regionu. aktualnie nie pracuję. studia- nic strasznego, ale też pewnie zależy gdzie.
często jeszcze pęka łódeczkowata z tego co pamiętam

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Co robić po treningu ?

WHEY premium