SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Wszystkie laski w koło piszczą bo spamerzy wszytko niszczą - Spam nr 8***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Jutro Ci napisze Scorp co z tego wyszlo to cos wymyslimy teraz ide do pracy, narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876




Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-11-25 18:19:54

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Koleś odgapił mój patent - czarny kaptur.

Dawac mi go tu, co prawda kontuzjowana, ale nauczkę dam

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
nastic jaka Ty groźna jesteś też masz JP na bluzie?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Taaaa z pewnością. Na każdej bluzie, bluzce i spodniach

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Nastic jak tam gira?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Heh słodko.

Usg nic nie wykazało. Tak więc mam zdrowe kolano, jak to stwierdził lekarz. A to,że mi cały czas coś przeskakuje i wtedy boli jak cholera i mi ucieka kolano to są moje urojenia chyba.

Próbowałam go przycisnąc o jakies inne przyczyny może, żeby się zastanowił, to się chyba na mnie sfochował.

Kazał jakieś cwiczenia robic, dał ulotkę z gimnastyką, ja się tak patrzę: ale jak ja mam robic te cw, skoro kolana zginac nie mogę?

Nie umiał znalezc odp. I stwierdził, że jak nie będę cwiczyc, to dalej będzie bolało.

A jak worek?

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
Nastic napij się piwa! Na kolano nie pomoże ale za to jakie smaczne!!!

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Hehe
Dawno Cię nie było ma-karon

Co słychac?

Zmieniony przez - nastic w dniu 2010-11-25 22:05:30

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Jeszcze nic z nim nie zrobilem, obudzilem sie to poszedlem na silke, jutro to samo w sobote kupie karabinczyk jakas tasme i bede myslal jak rozwiazac problem
Mi jak cos przeskoczy, czy sie naciagnie to ide na basen i jest dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Co robić po treningu ?

WHEY premium