SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Wszystkie laski w koło piszczą bo spamerzy wszytko niszczą - Spam nr 8***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158607

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
3 lata. Teraz do końca roku nie trenuje w klubie, jedynie na sparingi co 2 tygodnie wpadam. Obecnie trening na siłowni + mój własny top secret.
Od stycznia wracam na trenngi a ile ich będzie zależy jak z trenerem się dogadam bo robota nie pozwala mi o normalnych porach ćwiczyć.

Co mnie tak wszyscy pytają ile ćwiczę?

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2010-12-12 00:27:06

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Top secret?
Rozbudziles moja ciekawosc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
wejdź na gg ninja

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
ok odpalam koma znajac jego mozliwosc to bedzie z 5 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ktoś pytał o AoF-Exclusive

Wyniki walk MMA i Sf.
Zawodowe
MMA: Łukasz Chlewicki (Change Gym Kraków) pokonał Jordana Błocha (Shikon Łódź) przez tko, runda 1, 3:48.
MMA: Krzysztof Sadecki (Vale Tudo Płock) pokonał Oskara Ślepowrońskiego (Taijutsu Kobyłka) przez poddanie (odklepane ground and pound), runda 1, 2:03.
Submission Fighting: Łukasz Sajewski (Akademia Sarmatia Shooters Gdańsk) pokonał Ireneusza Milę (Shooters Konin) na punkty, 13-2.
Amatorskie
MMA: Norbert Rybak (Kaito Stalowa Wola) pokonał Patryka Siekierkę (Dragon Sochaczew) jednogłośną decyzją sędziowską.
MMA: Kamil Warchoł (Kaito Stalowa Wola) pokonał Mateusza Świątkowskiego (Dragon Sochaczew) przez poddanie (balacha), runda 1, 3:13.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 637 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4377
a nie chciałbyś podzielić się z innymi swoim sekretnym treningiem? ;)
czemu pytam? bo wiem że na mp w mt poziom jest naprawdę wysoki i stąd moja ciekawość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
babcia ma sandały, a bocian siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Widzę Nastic że w pełni mnie rozumiesz
Zdrowia
Elo spamery

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15243
siema, potrzebuję tytuł nuty , która leci tutaj w tle od 7:15, la lalala lalaalal


Daj z siebie wszysttko, zanim powiesz basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
sam żeś jest Scorpion zołza pfff
swoja droga lecisz mi zajechanie na tarczach
no ale obiecuje potrenować fronty i lowy w domu
Dzień dobry wszystkim

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Co robić po treningu ?

WHEY premium