SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Scorpion i jego dzieci - czyli Uderzanych SPAM trzeci***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135577

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1780
Startuje ktoś jutro w zawodach boksu w Busku Zdroju? Eliminacje do mistrzostw Polski juniorów ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Kurde chyba coś mi się z biodrem stało.Przy kopnięciach boli jak...nie chce używać wulgaryzmów.Ale na szczęście to lewe biodro

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
wchodze do SPAMU!! Co tam, że od 7 strony ale zawsze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6802
heh Marta zaraz sie troche poglowie i mysle ze jakies miejsce tam sie dla mnie znajdzie

Dopoki Walczysz, Jestes Zwyciezca!!!!!!!!

http://muaythaikielce.com/  (Nowa Strona) http://uk.youtube.com/watch?v=XOnKr5CvbC0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
siema je kto? ^^

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1653
siema co tam?

ja niedawno z treningu wróciłam poobijana jestem i mam zakwasy po wczorajszym treningu, ale ogólnie jest git nie wiem jak będzie z chodzeniem jutro, ale nie będę się tym teraz martwić

Mati - Ty uważaj lepiej żebyś się przed MP jakoś bardzo nie uszkodził. pogadaj z tym biodrem, przemów mu do rozumu

Raczadam Fight Team www.thaiboxing.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Ta Gośka ;d nie ma to jak rozmowa z biodrem co do za*******ania na treningu Lady M to ja daje z siebie wszystko xD nie wiem jak reszta;p częśc się tylko tym bawi także... W ogóle szooook ;d dzisiaj taki trening że o matko.. w sumie to nawalanie nawalanie i jeszcze raz nawalanie . Jeszcze kilka gongów na łeb przyjąłem xD nie ma to jak spuścic gardę bo tak ręce nadub*ały No ale nie ma na treningu był wycisk i idę spac może coś dostane od rodziców na dokupienie reszty sprzętu

Trenuj Sprint -> To Najlepsze Na Ulicy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1653
Szynszyl, w pierwszej kolejności kup kask

Raczadam Fight Team www.thaiboxing.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
CzEmU kAsK xD? bic mnie bedziesz xD?

Trenuj Sprint -> To Najlepsze Na Ulicy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Kamiru, ty tak do mnie? Do mistrzunia? (Jak to powiedział Oskar w rybkach z ferajny - jak wiadomo jestem bardzo obeznany w tym temacie ) Jesteś wstrętna niepijąca łajza i sam o tym wiesz


Zmieniony przez - kopt w dniu 2009-03-06 23:16:11

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ VS Początkujący...

Następny temat

Kontuzja - noga

WHEY premium