SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Scorpion i jego dzieci - czyli Uderzanych SPAM trzeci***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135576

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
i co rendan idziesz na boks?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Hehe ale nie jak co chwilę ktoś wyciąga. Bo wtedy przez wakacje zamiast się przygotować do treningów to bym się prędzej "odgotował" i skończył z brzuchem na kolanach. :P

Tak idę na boks. ;)

Zmieniony przez - rendan w dniu 2009-07-28 21:50:05

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ja też od Września przerzucam się na boks może kiedyś się spotkamy na jakiś zawodach.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Oby. W tym celu tam idę. Wierzę cały czas, że jest możliwość, że będę trenował w grupie zawodniczej po jakimś czasie. A teraz muszę się pomęczyć i nauczyć nosić szczękę, żebym na treningu się nie 'zwiokał'. ^^

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
przyzwyczaisz się

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
No mam nadzieję. Bo na razie wytrzymuję tak góra 30-40 sekund

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
18 lat to nie jest tak dużo masz jeszcze szanse.
ja mam niecałe 16 więc mam dużo łatwiej bo chyba jeszcze się łapie na bezpłatne trenigi i tez chce startować w zawodach.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
też na początku nie mogłem w szczęce ćwiczyć nawet bym powiedział , że mnie wqrzała ale do wszystkiego da się przywyknąć

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
To masz o wiele lepiej. Zazdroszczę Ci. Szkoda, że moi rodziciele mieli inne priorytety...

Swoją drogą zawsze szybko się uczyłem jeżeli chodzi o sporty, więc może nie będzie tak źle. Przez zaangażowanie można osiągnąć wiele, a to jest tylko mały cel.

Zmieniony przez - rendan w dniu 2009-07-28 22:05:16

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ja mam 16 lat i się [przejmuje że jestem za stary na boks

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ VS Początkujący...

Następny temat

Kontuzja - noga

WHEY premium