SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Scorpion i jego dzieci - czyli Uderzanych SPAM trzeci***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135497

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Jak na razie to moim celem będzie głównie siła chyba, ale nie powiem też chce ćwiczyć dla estetyki. I tak mam 15 lat, i wyprzedzając twoją wypowiedź będę unikał martwych ciągów, dużych ciężarów itd bo nie chce potem tego żałować. Ale chce tylko wiedzieć, gdzie zakładać temat jak coś, tutaj czy w treningu dla początkująćych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
Zobacz temacik Marcina_VB https://www.sfd.pl/[ART]Dynamika_by_Marcin_VB-t452639.html dobierz sobie jakieś ćwiczonka i oprócz tego coś innego musisz dokleić do planu! Pozdro...

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Jak chcesz robic sile bez Martwego ciagu itd. jak sila wlasnie bazuje na martwym ciagu, przysiadach itd ?
Po za tym zostaw trening silowy - masz dopiero 15 lat i robienie sily nie jest wskazane.
Jak koniecznie chcesz cwiczyc na silowni to mysle, ze lepiej robic juz trening na mase - bo masz 15 lat wiec i masa za duza tez nie jest ? A robiac mase sila bedzie i tak szla.
Co do treningu na dynamike - bazuje sie tam na podstawowych cwiczeniach (mc, przysiady, wyciskania) i trzeba byc do tego odpowiednio przygotowanym wiec na poczatek taki plan tez nie bedzie odpowiedni.

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2009-03-09 21:52:08

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Siłownia nie jest wskazana w takim wieku ale co ja Ci tu będę głowe zawracał... Niech rodzice się martwią

A tak to rób mase tak jak napisał Marcin. Robienie sły z masą 15-latka jest bezsensowne...
Yyy napisałeś wagę w profilu ale wzrostu to nie? Mam rozumieć, że zmienny

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
jak 15 latek wcina kurczaki po omie to wiesz ;d nie wchodzi w mase tylko centymetry ..... pamietaj po koksach na klate zawsze wyrwiesz sz**te ale jak do wyra to.....








siusiaczek pyza i brecht panny WIELKI COMEBACK WUJKA RAMBYY DO SPAMU OYYYYYYYYYYYYY!!!!!
(ZOBACZCIE NA OSTATNIE ZDANIE JAK SIE ŁADNIE ZRYMOWAŁO!!!)

A tak w ogóle to o co chodzi z bananowym kamiru ?? ma bananowca i jest hodowca ;d ??


Zmieniony przez - Rambaa w dniu 2009-03-10 01:55:03

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
Cze Wam!
Rambaa nie bananowym! W ankiecie jest napisane "banem" Lady M pisala, że czeka aż będzie mógł kogos zbanować bo jeszcze tego nie uczynił nigdy <co>

Co tam? Co tam? U mnie taka pogoda dzisiaj, że nie wiadomo o co chodzi Deszcz, pochwili słońce, zaraz grad, śnieg, deszcz, słońce etc :(

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
NO ku*** u mnie tak samo... Nawet pobiegać nie można...
Zbieram się do biegania, a tu deszcz... Czekam aż minie... Wychodzę na tu śnieg...

A w błocie już próbowałem biegać... Więcej nie spróbuje

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Błoto to jeszcze nic,ja kilka dni temu biegałem po lodzie

Na szczęście u nas obecnie jest sucho i ciepło więc jestem zadowolony
Spadam na trening.Narka

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
No ja też lece... Narka

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1653
siema. co tam?

ja już po treningu

rano jak jechałam do szkoły to śnieg sypał, a jak z niej wyszłam to wiosna... ^^ nie lubię jak się tak pogoda zmienia co chwilę, jak ma być zimno to niech będzie zimno, jak ma padać to niech pada, jak ma być ciepło to niech będzie ciepło, a nie tak co 5 minut coś innego..

jak idą przygotowania do MP?

Raczadam Fight Team www.thaiboxing.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ VS Początkujący...

Następny temat

Kontuzja - noga

WHEY premium