Ok to srry, sadzilem, ze to jakis mocniejszy kopacz 

Ilość wyświetleń tematu: 34138


ogogo5Dzień 9
Trening plecy + triceps:
Uwagi wpisałem sobie do zeszytu i starałem się je wprowadzić w życie. Z tym podciąganiem to nie wiem, czy przez te proste nogi nie mniej prostowałem plecy, ale to już ocenisz. Sporo filmików wrzucę, bo dobrego ujęcia nie mogłem złapać i na ostatnim filmiku zrobiłem już z podkulonymi nogami żeby zobaczyć różnicę, czy inaczej plecami pracuję. Ale generalnie lepiej mi się podciągało niż tydzień temu. Na plus to, że czuję prostowniki. Na zdecydowany minus, że nie dałem rady dołożyć do california press, Spróbowałem doda 2,5kg co jest śmiesznie mało i nic, nie dało rady. W ogóle jak patrzę na te filmiki to nie wiem, czy niżej do tego czoła nie powinienem opuszczać, ale jakoś ciężko mi szło, mimo, że obciążenie te same co tydzień temu (prócz ostatniej serii gdzie dołożyłem). Przy pompkach starałem się zrobić węższy rozstaw rąk.
Obciążenia:
Podciąganie na drążku szeroko nachwytem 6x3 (z dodatkowym obc,stałe obc) + regres 6,10
5x3/ 5x3/ 5x3/ 5x3/ 5x3/ 5x3/ 5 powtórzeń/ 4 powtórzenia
6,25x3/ 6,25x3/ 6,25x3/ 6,25x3/ 6,25x3/ 6,25x3/ 6 powtórzeń/ 5
Wiosłowanie ze sztangą w pochyleniu tułowia nachwytem 6x6 (stałe obc.) + regres 12,16,24
60x6/ 60x6/ 60x6/ 60x6/ 60x6/ 60x6/ 50x12/ 40x14/ 30x16
65x6/ 65x6/ 65x6/ 65x6/ 65x6/ 65x6/ 55x12/ 45x16/ 35x18
Wiosłowanie półsztangą w pochyleniu tułowia 4x16 (stałe obc)
15x16(bez sztangi)/ 15x16/ 15x16/ 15x16
20x16/ 20x16/ 20x16/ 20x16
California press 6x6 (stałe obc.) + regres 10,16,20 (tutaj te regresy z zeszłęgo tygodnia to chyba niedokładnie spisałem, bo niemożliwe żebyś miał takie spadki)
38x6/ 38x6/ 38x6/ 38x6/ 38x6/ 38x6/ 33x10/ 28x16/ 18x20
38x6/ 38x6/ 38x6/ 38x6/ 38x6/ 38x6/ 33x8/ 28x10/ 25x20
Odwrotne pompki 3x20
20 powtórzeń/ 17/ 13
5kgx20/ 5x13/ 5x11
Filmy:
Podciągsnie szerokim (seria 3, 4, 5, 6)
Wiosło sztangą (seria 3, 5)
Wiosło półsztangą
California press (marnie. 4 seria)
Pompki:
Rzuć proszę okiem na te ćwiczenia bo coś chyba marnie. Szczególnie ta california.
Dieta:
![]()
Ten miód już więcej się w przekąsce nie znajdzie, tylko w po treningowym. Na kolację muszę dać mleka bo zapomniałem śmietany kupić. W przyszłym tyg. już zainwestuje w pełnotłuste nabiały.
Jutro z michą może być ciut gorzej bo mam jednodniową delegację z pracy, ale tragedii nie będzie bo ile posiłków dam radę zabrać to zjem.
Zmieniony przez - ogogo5 w dniu 2013-02-28 20:22:50
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły