SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROJEKT MASA 2 - ogogo5*** /Team Antos098/pods.str.37!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
Chyba jeden z lepszych progresów projektu, a przyznam się, że twój dziennik śledziłem najmniej, chyba dużo straciłem. Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Twoja osoba z początku budziła moje zaciekawienie, ale i pewną ostrożność, nie wiedziałem, czego mogę się spodziewać, z początku nawet myślałem, że spękasz po 3 tygodniu, jednak nie zawiodłeś mnie. Twoja determinacja pokazała mi, że umiesz walczyć o swoje. Efekty są niesamowite, bo z techniką było mnóstwo problemów, ale koniec końców: przezwyciężyliśmy to :) co prawda znaczącym progresem w przysiadach pochwalić się nie możesz, ale na suwnicy jak najbardziej...to jest prawie 100kg progresu - to jest prawdziwy powód do dumy. Tak samo ciężkie wiosła, co widać momentalnie po grzbiecie - jest dużo grubszy, ramiona dużo większe. Nadal bolączką są nogi, ale musisz na to patrzeć z dystansem bo ja mam świra na punkcie nóg i ciężko mi już powiedzieć kto ma je duże a kto małe :) zresztą sam zauważyłeś, że największy nacisk kładłem na nogi. Pokazałeś swój charakter, pokazałeś, że umiesz sobie coś udowodnić, nawet jak postawią przed Tobą ścianę. Umiesz już uczyć się na błędach, Twój poziom wytrenowania diametralnie wzrósł, była to dla mnie bardzo owocna współpraca:) Nie przestawaj w siebie wierzyć, a osiągniesz wszystko, czego tylko chcesz! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Świetny progres.Gratulacje

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładnieś się mięsem obwiesił - ciężka praca popłaca. : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Dobry progres, nie trzeba się nawet wpatrywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5563
Dzięki Panowie za dobre słowa. Zaglądanie do Waszych dzienników też motywowało :)
No nic, lecimy dalej z żelastwem i nie ma, że boli! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Super przemiana, dobrze w łapach to widać

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Chyba najfajniejsza przemiana z uczestników projektów, powodzenia dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5563
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***PROJEKT MASA 2 - DECEMBER***/Team Antos098/pods.str.33!

Następny temat

***PROJEKT MASA 2 - TheBill777*** /Team Antos098/pods.str.12

WHEY premium