SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%%%TWOJA CHWILA PRAWDY 17 %%%%

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
wiec forma troche slabsza jakby mniej pelny jestem na gh jednak regeneracja lepsza i spalanie fatu szybsze takie odczucia na obecna chwile ,wszystko okaze sie na scenie tak naprawde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mul - rozumiem, ja tez robie sucha mase, jak Ty, ale skoki czasami 3/5 kg to norma, to nie miesko skacze, pomysl ze np pije sie 5 litor wody dziennie, ok 1 kg miesa dziennie juz nie wspominam o innym jedzeniu. Nie wpadaj w depe i sie nie stresuj, nie pomaga, tez mam IBS wiec spokojnie, wyluzuj troche bedzie ok. Co do spadkow, na pct czy na cyklu, czy po cyklu to norma. Musisz dobrze poznac swoj organizm, ja nie spadam, chyba ze wogole nie trenuje i pije a tak czy jestem on czy off w lustrze zginie moze z 1kg jak zrobie z 4/5kg itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nie lykam zadnych antydepresantow.Trzeba umiec sobie wytlumaczyc 'w tym kierunku nie da rady to musze obrac inny cel i do przodu'.Po kazdej bramce bylem 2-3 kg lzejszy wiec p******ca bym musial dostac idac takim mysleniem<--- chodzi o depresje


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2012-04-17 18:51:36

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Wyleczysz kontuzje to bedziesz grubo masowal mysle, teraz sobie tak tlumaczysz ze wolisz byc mniejszy a sprawniejszy zeby w depresje nie wpasc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
i tu sie mylisz gejusie musze zap*****lac i byc sprawny

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Wez sie ogarnij, znam twoje niecne plany. Stracisz nie tylko szybkosc ale i zdjec juz nikt nie bedzie chcial ogladac. Tak ze dlatego nie masujesz poki co.

Seb, jak porownasz dzialanie T3 solo a T3 i gh w procesie spalania tluszczu? I samego gh?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-04-17 19:31:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
i nie bede masowal,ni h**aaaaaaaaaa,90kg to dla mnie maks i to na zyle,nie pozwole sobie na zbedne kg

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Szkoda Seb, ze nie dales rady z gh, ale forma i tak swietna. 5 tyg. to kupa czasu, wiec powinines sie wyrobic. A mozesz jeszcze tak na szybko skrobnac posilki z diety? Lecisz na niskich weglach? Bedziesz robil ketoze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
Seb28,forma kozak ! Ja ważę 97 i tak dobrze nie wyglądam.

Kurde ,dałbym swoje foto tutaj,ale ze mną polecą. I to po całości.

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Seb pozamiatales.

W życiu nie ma nic za darmo.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl na PH

Następny temat

prolongatum + winstrol +spalacz

WHEY premium