SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%%%TWOJA CHWILA PRAWDY 17 %%%%

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 550655

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam bombę odrazu u mnie sie lepiej sprawdzają mniejsze dawki na większych jest kupa koło 400 testa i 300 npp week i forme mam zyciową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Mozna wiedziec jaki test i npp leci?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszło na @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74437
pmp leci? daj @ jak nie na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Mocny, też często muszę w pracy jeść posiłki na zimno. Zazwyczaj robię piersi z kury (kroję w kostkę i gotuję na jakimś rosole) z ryżem (ilość zależna od celu). Mieszam to z warzywami i dolewam 3,4 łyżki oliwy (jak jest jeszcze ciepłe, wtedy lepiej się wchłania). Pakuję to do pojemnika i na rano do pracy gotowe. Zazwyczaj dwa razy jem na zimno i raz pomiędzy trasami odgrzewam w mikrowave. Spokojnie da radę się to zjeść. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Mocny dobrze Cię znowu widzieć

Wstawiam aktualne fotki Kolegi ;) Trochę jeszcze przyciął, wydaje mi się że szczyty biców teraz dużo lepiej wyglądają w porównaniu z ostatnimi fotami, ale znowu plecy na tym zdj wyszły słabo Teraz jest wyj**any na maxa, bo bez glikogenu, jak zrobi ładowanie myślę że wszystko będzie super ;) Nie wiem czy jeszcze coś będzie ciął, bo mówi że pyerdoli psychika już nie pozwala

Siłowo idzie ciągle do przodu, na martwy w 6 seri 290kg poszło :) A węgle zjada tylko na śniadanie około 100g płatków owsianych i to by było na tyle w ciągu całego dnia i siła jeszcze do przodu
Może dodam potem filmik z MC, ale znowu technika uciekła, więc bez op*****lania z góry zapowiadam

1.


2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do pozowania do najszerszy przodem trudno sie nauczyć poprawnie pokazać mi tylko przed lustrem wychodzi na zdjeciu nigdy jakoś zawsze krzywo i nie tak jak chciałem, wychylił nie potrzebnie biodra do przodu zepsuło to efekt V ale bic tyłem juz lepiej jeszcze niech pociągnie redukcje z pare tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
Jancykcyk - Bardzo dobra forma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
lukasz5119 a co leci?

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
barano90
co do pozowania do najszerszy przodem trudno sie nauczyć poprawnie pokazać mi tylko przed lustrem wychodzi na zdjeciu nigdy jakoś zawsze krzywo i nie tak jak chciałem, wychylił nie potrzebnie biodra do przodu zepsuło to efekt V ale bic tyłem juz lepiej jeszcze niech pociągnie redukcje z pare tygodni


Barano fakt, plecy źle napiął i zepsuło to efekt V, ale dopiero uczy się jakoś pozować i je napinać, bo nie umie dobrze A co do redukcji nie wiem czy będzie dał radę, bo mówi że ma anoreksje i już go męczy bycie na niskich ww :)
Ps. Zaj**iste kable masz na łapskach pozazdrościć

JesseJane
lukasz5119 a co leci?


Leci:
Prop Balcan 100mg e2d
Wino 200tabsów Biosira 50mg ed
Tren BRD-FID 100mg e2d ( k***a głupi byłem że mu go oddałem )
Teraz leci już tylko na propie, bo tren się skończył wino tak samo ;)

Za jakiś czas odpala Deca + Cypio Alphy i chce dorzucić trochę czystego mięska, bo wyłapuje depresję że anoreksje ma

Martwy ciąg 290kg w 6 seri:





Panowie bez op*****lania o technice, bo dobrze wie że technika ucieka mu przy takich ciężarach, teraz kończy już z rekordami i wgl, będzie próbował za parę miesięcy spróbować coś więcej ;) i bez pisania że to głupota robić maxy, każdy ćwiczy jak lubi, jego sprawa. A nie uwierzę też że nie ma tutaj ludzi w tym dziale którzy od czasu do czasu nie sprawdzają sobie rekordów siłowych :)

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2012-08-12 23:16:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl na PH

Następny temat

prolongatum + winstrol +spalacz

WHEY premium