SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%%%TWOJA CHWILA PRAWDY 17 %%%%

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Pas mierz metrem do okola a nie od boku do boku 100 to powinno byc u Ciebie pierwszym celem przy redukcji

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
haha. to ile wedlug ciebie mam w pasie?
100cm przy wzroscie 174cm tak wlasnie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Idz swoja droga brachu. Jesli uwazasz ze jest wlasciwato idz za glosem serca. Mamy poprostu inne cele i inne pojecie BB. Najwazniejsze by robic to co sie lubi. Tylko tak dla jasnosci to dzial doping zdjecia. Wiec komentuje co widze pod kontem tego co sie spodziewam tu zobaczyc. A mysle ze mialbys pojazd w normalnym dziale ,,Zdjecia,, jak bys fe fotki wstawil. ale tak jak mowie nie kazdy ma takie same cele a nasze najwyrazniej sie roznia. Ja waze 105 kg i mam 173 cm wzrostu i 90 w pasie i uwazam ze mam jeszcze sporo fatu do zrzucenia przed soba zanim sie w sobie zakocham

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
tak juz calkiem powaznie: nikt Ci tu na zlosc nie chce zrobic bo kazdy patrzy na swoje bajcepsy i w d.u.p.ie ma jak inni wygladaja a jak Ci kazdy mowi ze redukcje trzeba zrobic to nie polemizuj tylko sie wez za siebie Masz z 30kg fatu do zrzucenia a zeby miec krate na brzuchu bedziesz musial schudnac z 35 Tyle samo zostanie Ci w ramieniu i dopiero wowczas bedzie to twoja chwila prawcy im szybciej to zrobisz tym szybciej zaczniesz dokladac miesni a jak bedziesz zwlekal to masa miesnieowa bedzie Ci spadac. Przy takim bf na kazde 5kg ktore przytyjesz 4,5 to bedzie smalec

Jest taka zasada ze im ktos ma mniej tluszczu tym wiecej zdobedzie miesni probujac przytyc Najwieksza aktywnosc enzymu aromatazy jest w tkance tluszczowej dlatego kazdy towar ktory wezmiesz bedzie Ci wywalal kosmiczny poziom estrogenow

Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-08-01 21:39:58

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
To chcialem koledze wlasnie przetlumaczyc.

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
wiadomo. zalany troche jestem, ale bez przeady ze zostanie mi 35 w lapie po redukcji. Przeciez widac, że pod tluszczem siedzą niemale mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
niemałe miesnie to by byly gdyby bark byl wielkosci glowy i taki wlasnie powinien byc przy wadze ktorą masz jesli bylyby to czyste miesnie

ja kiedys mialem 100kg wagi przy tym samym wzroscie co Ty a jak zrobilem redukcje do 7% bf to zostalo 70kg i 65 po odwodnieniu i ledwo 40 w lapie

gdybym dalej masowal i teraz wazyl ze 110 to juz bym pewnie wczesniej na zawal zszedl jak wiekszosc siłowniowych "pompków" z brzuchami jak baby w ciazy a potem ludzie gadaja ze to przez koks....

Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-08-01 21:47:24

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 1979 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69417
dajcie chłopu spokój!! GOsc chce byc wielki za wszelka cene to niech sie tuczy:) Nie kazdy chce wazyc 75kg i miec zyły:) Bo zyły najwazniejsze, to nic ze sama skóra i kosc, ale zyła jest:) Wielu tutaj wali litry soku, wszystko, po 10 srodków na raz w jednym cyklu tren, t3 itd itp po to zeby utrzymac swoja 75kg mase! a zwykly chlop albo rolnik wyglada lepiej co prawie nic nie je, zapiepsza całymi dniami i pije wóde!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
Pokaz mi rolnika z siateczkami zyl na motylach i brzuchu. Tu juz nie chodzi o to ze ktos jest gruby tylko o aspekt zdrowotny jego otylosci. Ludzie ktorzy maja niewlasciwe nawyki zywieniowe(proste wegle, + tluste zarcie) i jeszcze do tego walą wóde to jak sie chwyca za kox to maja zawal murowany. Jak wchodze na silownie to 10takich widze i mysla ze Pana Boga za nogi chwycili a to niedlugo Pan Bog ich chwyci

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
mam za soba 2 cykle:
1. metka 40mg ed 6 tygodni
2. metka 30mg ed 5 tygodni+ prop 100mg e2d 8 tygodni
teraz koncze ten 2 cykl. Wiec mase jako taka udalo mi sie zrobic bez ogromnej ilosci koksu. bf mam 28,5%. Od razu jak skoncze cykl to rzezba chyba bez sensu to wszystko spadnie. Moze jeszcze pare miesiecy i przez zime bede masowal, ale zalewania i potem rzezba. Co wy na to?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl na PH

Następny temat

prolongatum + winstrol +spalacz

WHEY premium