SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%%%TWOJA CHWILA PRAWDY 17 %%%%

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 550606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Jak ,,przerosniesz sosne,, to wrzuc

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
133mhz czemu tego bolda z eurochemu wyrzucic do kosza? co masz na mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
proc mial na mysli doslownie to co napisal czego tu nie rozumiec ?

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
Tomek 24irl
mr.ban kozaczy a jakie on ma wymiary,nie szalej i nierob z siebie kozaka bo ciebie to ja za 2miechy przerosne bajkopisarzu pokaz jak ty wygladasz i zobaczymy,133mhz jem naprawde,mam diete waze 99kg wiec nie tak malo,ale moze cos z treningiem ostatnio wiecej poczytalem i go zmienilem,bo obwod bicepsa zaledwie 42.bardziej mi chodi o to ze ja chcialem mase zrobic,a wydaje mi sie ze boldek jest slabym specyfikiem jezeli o to chodzi,a zdjecie wkleilem tylko po to zeby za jakies 4miechy wrzucic nastepne i sam sobie zobacze :)


Ja nie kozacze, tylko jestes zwyklym klamca, jestes na cyklu a piszesz ze nie a jak Cie ktos odkryl to wypisujesz ze w sumie jestes na cyklu ale sie nie liczy bo nie idzie, wiec co ty nas masz za kogo? A o moja forme sie nie martw, pozdrawiam.

Zmieniony przez - Mr.Ban w dniu 2012-03-27 04:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie chce nikogo bronic ale jak ktos jest na cyklu bijac same niedzialajace walki to tak jakby nie byl na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Nie idzie bo dieta do dupy.

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Aktualnie metka (tak bardziej antykatabolicznie) i wciąż mix 500 mg e17d. Gdzieś w maju prop 1-8 100 mg eod.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
j/w to że wali towar bez diety to nie znaczy że jest off
jest wiele czynników które blokują przyrosty miedzy innymi chu.jowa dieta

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
skint73 - na mieście to Ty chyba budzisz respekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
to dla trych co mowia ze niemam diety!!
Posiłek 1:
125g owsianki, omlet z 5 całych jaj

Posiłek 2:
Wołowina pieczona (schab, polędwica) w formie steków - 225g, makaron razowy - 125g

Posiłek 3 (posiłek przedtreningowy):
Pierś z kurczaka - 250g, makron razowy - 125g, 15ml oliwy z oliwek

Posiłek 4 (posiłek potreningowy):
250g wołowiny (schab, polędwica) w dowolnej formie, 150g ryżu brązowego, 20ml oleju z orzechów arachidowych

Posiłek 5:
200g łososia pieczonego lub wędzonego, 125g makaronu razowego, 40g pesto (na oliwie z oliwek)

Posiłek 6:
Wołowina - 100g, pierś z indyka/kurczak - 100g, 85g ryżu wraz z sosem na bazie świerzych warzyw (np. przecierów)

Posiłek 7:
6 białek jaj gotowanych, 30g białka

czy towar lewy to niewiem,pmp wiadomo ze lipa,nawet cena za tymprzemawiala,a co do reszty to niewiem(podobno apteka ;)
a co do mr ban ja wcale nie napisalem ze jestem off,tylko ze za 3tygodnie wjezdza deka z mixem,a ze jestem on chlopacy wiedza bo bralem od nich duzo rad z poczatku nie dla siebie,az sam sie skusilem na ten sklad,bo jak mi wszyscy pisali bold+enan=kosmetyka,a moim celem jest masa! wy sie wysmiewacie,a wedlug ne nie jest zle,wiadomo lapa tylko 42,obw.klaatki ok 125,alee panowie ja mam tendencje do chudniecia9nie do tycia)a waze 99kg wiec niemowcie mi ze ja niejem prosze was,tylko doradzcie co robic jak normalni ludzie

Zmieniony przez - Tomek 24irl w dniu 2012-03-27 13:26:03
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl na PH

Następny temat

prolongatum + winstrol +spalacz

WHEY premium