SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%%%TWOJA CHWILA PRAWDY 17 %%%%

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 550589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
akurat plecy to u mnie jedna z lepszych grup %) nawet w zalanej formie na scenie prezentowały się medalowo w kategorii, szkoda że reszta nie :k: cierpię na brak barków, klatki i łydek. tam trzeba z 10kg dołożyć

seb konkret.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
obrecz barkowa dosc szeroko byla w porownaniu do pasa,zawsze pas waski mialem. co do lysienia -panowie 32l juz mam takze to juz natura chyba bo mam kumpli mlodszych co koksu nigdy nie dotykali a glace jak u gorbaczowa ha ha. marcel swiatlo troche p***owate na ostatnich foto dlatego te trycho jakos tak wyszlo.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Kurde seb ależ forma, dla mnie idealny stan!!

PS: Jak wy wykręcacie tak rękę do pokazania tego tricepsa bokiem? Ja nie dam rady złapać ręki z tyłu i tak wykręcić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A było się rozciągać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Ja po schodach na pierwsze piętro ledwo włażę, a tutaj jeszcze rozciągania trzeba robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak jestem na cyklu to jak w pracy przykucnę żeby coś zrobić to momentalnie drętwieją nogi , tak samo ręce jak śpię i się położę na boku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
Makaveli01 słyszałem że na ostrych cyklach
przy codziennych czynnościach, sprzątaniu etc
można aż do bólu spompować prostowniki grzbietu,
to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
prawda

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Ja na antoniuszu spompuje wszystko przy codziennych czynnościach.. Najgorzej z waleniem konia. Trzeba zmieniać rękę co rusz, bo można się nabawić dysproporcji hehehehe

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem ja nie walę konia . Ale barki ciągle mi puchną w pracy , do tego stopnia że muszę odpocząć chwilę w neutralnej pozycji rąk .

Zmieniony przez - BADRICH w dniu 2012-04-23 19:37:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl na PH

Następny temat

prolongatum + winstrol +spalacz

WHEY premium