SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!! UWAGA !! - NOWE WARUNKI UZYSKANIA CEN HURTOWYCH DLA ZAWODNIKÓW

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
Niby spoko, tylko teraz albo zacznie się lanie wody przez większość, żeby tylko było te 300 znaków, albo większość po prostu nie będzie miała gdzie pisać. Ja od kilku dni coś próbuje, ale kiedy nie wejdę to wszystkie tematy są już obskoczone przez kilku tych samych użytkowników, a nie mam zamiaru powtarzać po nich ,tylko po to żeby zaliczyć post. Nie wiem, może jakoś lepiej się to rozwinie, narazie to muszę dosłownie czatować na nowy temat, żeby odpowiedzieć jako pierwszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
To niestety zawsze będzie problemem przy "normach" do zaliczenia
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Na forum w tych działach powstaje kilkanaście/kilkadziesiąt tematów dziennie (nie napiszę już, że setki jak to było kiedyś) , macie na to cały miesiąc i to jest tylko 15 postów na 300 znaków - ludzie, proszę nie róbcie sobie jaj.

Niektóre osoby musiały swego czasu na forum pisać po 300-400 postów po min 500 znaków by mieć z tego jakieś bonusy np. cen mod.
Niestety jak to dla Was za dużo, to ja nic na to nie poradzę. Juz wiem, że długość postów jest trochę za krótka i pewnie za jakiś czas będzie wydłużona do owych 500 znaków, bo tu chodzi o pozycjonowanie w google, które jest niezbędne dla utrzymania forum przy życiu. Chyba kazdy widzi ,ze fora odchodzą do lamusa, bo ludze są wygodni - wolą kliknąć serduszko, napisać posta na fb, a nie na specjalistycznym forum, takie kaefde to jest martwe od dawna, animalak paka nie ma w ogóle.

Musimy dbać o nasze forum i jest to jeden z etapów by coś w małym stopniu poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Tutaj ciężko się z Tobą Kuba nie zgodzić. Ludzie wolą uderzać na grupy na FB, bo jest łatwiej, nie muszą się rejestrować.
Kiedyś pewnie forum będzie dla starych pryków jak my, a młodzież przestanie zaglądać, ale to jeszcze nie czas

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Z jednej strony zgadzam się z Kubą i rozumiem nowe wymagania. Forum nie jest już takie aktywne jak 10 lat temu. Wtedy to się działo
Z drugiej strony zgadzam się też z Przemkiem. W niektórych tematach to jest nawet zabawne jak kilkanaście osób napisało to samo tylko w trochę innej formie ale nie ma co narzekać. Ja i tak mam trochę trudniej bo jest mniej tematów w których mogłabym coś sensownego napisać Z tego co widzę po nowych tematach to na forum zaglądają głównie faceci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
jeżeli uznacie, że jeszcze jakieś działy należy dodać do listy tych, które powinny być uwzględnione do statystyk to proszę o info
Poza dopingiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
W dopingu sam ogarniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Teraz dopiero temat odkryłem i zagadka czemu ta ilość znaków się pojawiła. Teraz już jasne. Z czasem ostatnio mega ciężko ale inicjatywa dobra żeby coś forum bardziej żyło a nie zamykało się do kilku tematów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Wg mnie bardzo dobre posuniecie ze strony forum
Teraz przynajmniej sporo ludzi dostanie pomoc ze strony doświadczonych osób które do tej pory były ,,zamkniete,, w tym dzialemi pisało tylko w swoim blogu ew kolegi,no i 2 czy 3 os bardzo zadowolony cos w dopingu a teraz za to zeby otrzymać zniżki musza ,,cos,, robic i juz widać efekty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dokładnie taki był m.in zamiar Też powoli widzimy tego korzyści , ale oczywiście na większą analizę i ocenę -> przyjdzie czas
Dzięki za miłe słowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michał Szutta - okres masowy 2022/2023

Następny temat

Walka o spełnienie marzeń- męska sylwetka 2023

WHEY premium