SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

waga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Witam ostatnio mam problem z masa zwiekszylem kcal jem wiecej i nic nie idzie

co byscie mi polecali pic po treningu może bialko dodam ze ww mam duzo w posilku po treningu jak ryz i piers z kuraka moze tutaj tkwi problem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
A w inne posilki tez masz weglowodany? Jak wyglada Twoje zapotrzebowanie, napisz cos wiecej bo po Twoich informacjach to nic nie mozna stwierdzic

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
staż 3 lata waga 80 lat 20


Dieta jest nie bede rozpisywal bo e zmieniam zeby nie bylo monotonio
ale mam dobrze bo tlusczu nie lapie typ ekto to chyba przeładuje kcalorie tzn miedzy posilkami tkm jak jogurt z makaronem ryż z budyniem ew jakies precelki na oliwie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Dodam ze ostatnio mam szybkie trawienie tzn zjem posilek za godzine dalej glodny:) Stosuje Kreatyne oraz Tłuscze Omega 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a może nie w tym dziale co należy poruszasz ten problem...

trzeba uporzadkowac odzywianie;

...jogurt z makaronem, ryz z budyniem- to jest dieta kulturysty/silacza


https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

ile Ci wychodzi poszczegolnych makroskładników na kg. masy ciała?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-12-04 20:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Dzieki no od monotoni uciekam czasami lubie doladowac sie kc jogurt z makaronem to dobrze pozywienie tak samo jak makaron z jajkami


wiec co zmienic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
dowal tłuszczy, po kazdym posiłku oprocz okolo treningowych 10-20ml oliwy albo nasiona/orzechy

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
jogurt z makaronem to dobrze pozywienie tak samo jak makaron z jajkami wtf?
To zupełnie co INNEGO. Jajka są źródłem jednego z najlepszych białek i ogólnie bombą składnikową, jogurt białka tyle nie zwiera, ma go raczej mało. Więc takie posiłki np. nie są zamienne bo w makaronie z jogurtem nie dostarczysz tyle biała co w makaronie z jajkiem. Podejrzewam, że ta dieta to jest coś w tym stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Zatem bardzo możliwe, że problem lezy u podstaw-dieta, dieta, dieta! A przynajmniej trzeba to"załatwić"nim zacznie się szukac przyczyny gdzie indziej.

Po pierwsze-sam napisałeś, że jesteś ekto. Zatem mógłbyś trochę zwiększyć kalorie spokojnie.

Po drugie-przykład, który był tu wymieniony świadczy, że twoja dieta na pewno specjalnie doskonała nie jest. Jesteś pewien, że zjadasz te 2g białka na kilogram masy ciała? Co z tłuszczami i węglowodanami? Może jesz za dużo cukrów prostych, za mało złożonych?[też mam ten problem czasami, choć wiem, że tak być nie powinno:P].


EDIT: A jajka to w ogóle bomba wartości odżywczych:)

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-12-05 13:04:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
w razie jak mi brakuje to dostarczam bialko z odzywki bialkowej przed snem:) waga stoi w miejscu masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
PAmiętaj też, ze same liczby to nie wszystko-jesz odpowiednie rodzaje białka? tzn. przed snem wolnowchłanialne, z rana i po treningu szybkowchłanialne? Jesz wegle złożone, w ostatnim posiłku i w posiłku przed treningiem? Jesz najlepiej około 6 większych posiłków?

Jeżeli tak i podbicie kalorii nie skutkuje, to wtedy można zająć się treningiem.

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-12-05 21:55:51

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-12-05 21:56:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcze - ich znaczenie w organizmie

Następny temat

Stosunek do innych ludzi

WHEY premium