SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stosunek do innych ludzi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Wcześniej nie zwracalem na to uwagi,ale ostatnio,kiedy widze zwykle babki na ulicy,bierze mnie jakieś politowanie,jak pomysle,ze one nie mają diety i nie mają bladego pojecia o odżywianiu.Nawet czasem dziwie sie,jak ci ludzie wsuwający codziennie na obiad ziemniaki i schabowca,mogą zyc i funkcjonowac,nie wiedząc zupelnie jakich wartości dostarczają i jakich im potrzeba. Nasila mi sie to szczególnie,kiedy ktos mówi,ze ziemniaki tuczą,a kasze nie(porażka).
Macie podobnie dziwne problemy jak ja?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
w irlandii dosc podobnie - sklep czy na miescie ludzie jedza tylko smiecie. w sklepach w koszykach kolaska, czekolady (raz na jakis czas ok, nie 5 tabliczek), batony etc. mnie ostatnio rozbawia jak ktos kupuje muesli fit etc i chce na tym schudnac.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
Ta....
Jak jestem u znajomych (kolezanek ) i widze ze ciagle jedza jakies chipsy, popcorn, a na obiad chodzą na kebaby bo im sie gotowac nie chce to mnie krew zalewa xDD . A mnie podziwiaja ze mi sie chce codziennie robic 3obiady .
Widze wyrzeźbionych chuderlakow w filmach czy gdzies to zaraz mowie sobie w myslach - mogliby przymasowac .
Stoje w markecie w kolejce i patrze co te ludzie kupuja - Cola, czekolada czy jakies inne pysznosci, a ja - kurak, twarog i wazywka .

tak to u mnie wyglada...hehe

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Z tym sklepem mam dokładnie to samo Ludzie nie mają pojęcia,ze w gruncie rzecz prowadzą sie do grobu przez coś takiego .Potem choroby,miażdzyca a oni odżywianie mają gdzieś...

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Z tym sklepem mam dokładnie to samo Ludzie nie mają pojęcia,ze w gruncie rzecz prowadzą sie do grobu przez coś takiego .Potem choroby,miażdzyca a oni odżywianie mają gdzieś... Tylko nie wiem czy takie podejście jest normalne,bo nie moge patrzec co ci ludzie robią...

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
ja kiedys byłem u kolegi i ojciec kolegi ma cos z nerkami i lekarz kazał mu dużo pić.
i stara mojego kolegi mówi do swojego męża:

-Napij się czegoś przecież lekarz kazał ci dużo pić

-Przecież już piłem rano...


...dwie kawy i herbatę

to dopiero jest gwóźdź do trumny

Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2009-12-03 19:16:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
tez tak mam ze zacząłem zauważać ze ktos jest za chufy moglby masowac, ze ludzie kupuja *******y w sklepie zamiast prawdziwe jedzenie i te obiady non stop ziemniaki ktore maja wys. ig
juz nie wspomne w szkole jak widze zestaw bulka slodka + cocacola...

tez mnie bierze takie cos ze poni nie wiedza co jedza i piją alke jednak zyją
myslałem ze moze ja za bardzo wydziwiam z tytm odzywianeim odkąd pakuje ale pomyslalem ze pewnie to ja lepiej pozniej na tym wyjde niz oni, choc jakby nie patrzec maja teraz luzniej bo nie zwarcaja uwagii co jedza i ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 713
Identycznie mam. Jeszcze 2 lata temu byłem taki sam, na szczęście się opamiętałem.

Teraz zauważyłem, że w kolejce do kasy zawsze patrzę, co ludzie kupują... I na ogół podobnie, kilka browarów, chipsy, czekolada, cola, flaszka, batony, pizza mrożona, frytki, zapiekanki. Przy szkole widać tłum ludzi w kolejce do budy z shit-foodem na starym oleju.

A w szkole się śmieją... Kanapka z mięsem, albo z jajkami, przy braku czasu baton proteinowy, zamiast chipsów, czy kilku 7-daysów. A już nie mówiąc jaki polew mają z tego, że mam wyliczone składniki odżywcze.
Pozostaje tylko to wytłumaczyć i poczekać aż zrozumieją(O ile nie będzie za późno).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coscie sie do ziemniakow przyczepili ? wegle zlozone, duzo wit C, alkalizujace.

jak patrzycie tylko na IG to widac jacy 'znawcy' z was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Psonic:tylko tu była mowa o ziemniakach bez skorki(po ugotowaniu wys. Ig,zakwaszają),gotowanych w wodzie(wit c zostaje w wodzie)
Elegancko,ze temat przyciąga i że nie jestem sam

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
poza tym bogate w potas

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
..herbata i kawa na nerki a myslalem ze mnie juz dzisiaj nic nie rozbawi.
a tak wogole to nie jest w Polsce zle. W UK jak idziesz po high street i popatrzysz w witryny burger kinga, maca, fish and chips, syfiastgo baru z kebabami albo jeszcze gorszego chinola to cie choooj strzela bo to ze oni sie tym truja to ich sprawa ale...z nimi siedza ich dzieci nieraz 3 letnie i wpierd....a z nimi ten sam syf.
Nie wiem czy to brak odpowieniej edukacji czy oni swoje dzieci poprostu w dupie maja.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waga

Następny temat

Dieta Kamilo100 do oceny i proszę o pomoc

WHEY premium