SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - low carb

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
Witam. Moja waga to 102,7kg i chcę się pozbyć tego tłuszczu, dowiedziałem się o diecie low carb i chcę spróbować ale nie jestem pewien swojej diety jeżeli możecie to oceńcie mi ją.

Wiek: 18
Płeć: M
Waga: 102.8
Wzrost: 193
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) : ok 20% a wg innych stron to 25%
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?): szkoła od 8 do 16, trenuję o 17.30, wstaję o 5,45 a kładę się spać o 23
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni): prawie rok, 3 razy w tygodniu siłownia i 4 razy w tygodniu bieganie, siłownia domowa dobrze wyposażona
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie: wcześniej stosowałem diete carb cycling która niestety się zalałem ale od 10 tygodni mam diete redukcyjną
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie): problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa, reszta ok
Stosowana lub planowana suplementacja: jak schudnę planuję kupić monohydrat kreatyny, obecnie brak

Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2014-05-03 18:42:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
zapotrzebowanie: 2500kcal
kakao stosuje dla poprawy smaku jogurtu naturalnego ale to jest na prawdę mała ilość tego kako. Płatki owsiane wiem ze gdzieś tam powinny być ale niestety nie smakują mi. Wszystkich warzyw jakie jem nie wypisałem tutaj
zapomniałem wstawić zrzutu...







Zmieniony przez - kielbaska5 w dniu 2014-05-03 18:50:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12126
Rozbij to na więcej mniejszych posiłków. 4 to za mało i zbyt słabo rozbuja metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
4 posiłki wystarczą nie musi rozbijać na mniejsze jak tak mu plan dnia odpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12126
Na redukcji lepiej jeść częściej a mniej. Czasowo przy takich porcjach to wychodzi ze 3 minuty na posiłek więc bez przesady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
a co do jakosci produktów jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
po mojemu to za duzo tego sera twarogowego, prawie w kazdym posilku. i te maslo tez nie bardzo. ale na poczatek niech zostanie jak musi.,zamiast tego sera dał bym rybe , makrele lososia , tunaka, .co do platkow owsianych tez nie jem , bo sraka z rana ,, za bardzo mnie czysci ehhehe. co do masla to poszukaj mozna samemu zrobic smarowidlo na kanapki z oliwy z oliwek i jeszcze tam jakies dodatki .bylo by lepsze .er zolty moze zostac ale tez nie za duzo jego ., .,ze wzgledu ma czasowe uwagi nie biore odpowiedzialnosci za moje doradztwo, pisze tylko jak ja bym zrobil , ;) pozdrawiam ;)

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3797
1. Ser twarogowego raptem jest 150 g więc jak dla mnie wcale nie za dużo ale nie potrzebnie tak to wszystko rozbijasz na drobnice.. tu 50, tam 50 i znowu 50 - szkoda zachodu.
2. Za mało mięcha
3. Zero ryb w tej diecie, trzeba dodać
4. To jest już górna ilość WW, zmniejsz do 100-120 g. To co Ci zostanie daj w tłuszcz. Wskazane jest wejście do LC na b.niskich węglach przez ok 7-14 dni (zejście do poziomu 20-30 g)
5. No i najważniejsze za mało kcal masz, przelicz jeszcze raz...mi tu na szybko licząc brakuje ze 200 kcal ofc uwzględniam już deficyt. Jak przeliczysz to rozrzuć jeszcze raz i daj na ofrum
1

SOGi mile widziane ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
Dzięki panowie za podpowiedz na pewno skorzystam z nich.
Co do obliczania zapotrzebowania to miałem wyliczane przez profesjonalistów z AWF więc raczej nie mogli się pomylić ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Odpuść sobie to kakao, tak naprawdę sypiesz jakieś 3g cukru. Zastąp to porządnym, ciemnym kakao. Smak się zmieni, a do małej ilości cukru idzie się przyzwyczaić. Lepiej jakiegoś owocka szamnąć (i proponuję uwzględnić bo po paru dniach będzie Ci się bardzo chciało słodkiego zapewne).

PS. podkreślam, że nie jestem specjalistą, a piszę jedynie o tym, co możesz czuć, niekoniecznie zgodnie z low carbem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase (58 kg) do oceny

Następny temat

Dieta na masę pytania i jej ocena.

WHEY premium