SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja redukcja na 12 tyg czyli nowe ciało do lutego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390
to są moje wymiary (niestety nie potrafiłam zrobić zrzutu ze strony wg opcji)




jutro dodam resztę, ponieważ teraz nie mogę znaleźć ankiety a chciałabym wszystko napisać wg przeczytanych artykułów bo licze na fachową pomoc, pozdrawiam

Zmieniony przez - podpowiedz w dniu 2012-12-10 00:56:01

Zmieniony przez - podpowiedz w dniu 2012-12-10 00:58:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html 

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390
tak juz wypełniłam ankietę ale niestety nie chciala sie dodac bo pojawil sie komunikat, ze nie mogę edytowac odp :( no coz to zaczynam pisanie od początku.

Zmieniony przez - podpowiedz w dniu 2012-12-10 01:09:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
kopiujesz, wklejasz, dodajesz swoje wymiary/notki- banał
edit: może załącz jeszcze raz bo jak ktoś odpisze po Twojej wypowiedzi to już nie można edytować

Zmieniony przez - mika w dniu 2012-12-10 01:12:40

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390
Wiek :21
Waga :73
Wzrost :176
Obwód w biuście(1) : 103
Obwód pod biustem : 83
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 77
Obwód na wysokości pępka : 89
Obwód bioder (3):03
Obwód uda w najszerszym miejscu:60,5
Obwód łydki :37
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, talia i „boczki” ,uda, buzia, ramiona
W którym miejscu najszybciej chudniesz : buzia, ramiona, talia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) : do tej pory wszędzie dojęzdzalam na rowerze ale teraz już za zimno wiec zostaje silownia – 6x w tyg i 1 dzien bez cwiczen. Lubię rozne zajecia takie jak tbc, abt, pilates, fitball, stretching i body sculpt. Po takich zajęciach ide jeszcze dodatkowo pobiegać na bieżni lub pocwiczyc na rowerze/orbitku. Jak nie jestem zmęczona to robie jeszcze jakies silowe ale nie wiem jak się za to zabrać dlatego wydaje mi się, ze do mojego planu potrzebuje tylko opracowania kiedy i jak ćwiczyć siłowo – niektóre ćwiczenia grupowe z pilkami i obciążeniami mysle, ze wystarcza ale nie wiem czy dobrze, ze później jeszcze cwicze, dlatego potrzebuje pomocy w opracowaniu planu
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka(podsmażam tylko na smalcu lub gotuje), grzanki pełnoziarniste z odrobina masla lub posmarowane zmiksowanym pomidorem serem ,warzywami np. pomidor papryka ogorek salata, wędlina , swiezy sok pomarańczowy + kawa (czarna lub z mlekiem). Czasami omlet z dodatkiem ziół , pieczarek.
Co lubisz jeść na obiad : piersi z kurczaka, mięso – podsmażam tylko na „wodzie”, makaron pełnoziarnisty lub kasza, ryż. Dużo warzyw, często brokuły lub szpinak, kotelety sojowe , ryby. zupy krem lub rosół
Co jako przekąskę : serek wiejski, twarog capresi + dżem niskosłodzony + wafle ryzowe, owoce, warzywa, orzechy wloskie,laskowe, suszone sliwki,
Co jako deser : czekolade zastepuje monte lub robie prawdziwe kako z mlekiem 0,5-1,5% - po treningu jak nie mam banana pozwalam sobie na gorzka czekolade min 70% kakao. Galaretka z mrożonymi owocami
Ograniczenia żywieniowe : nie mam na nic uczulenia ale nie zjem podrobów. Nie za dużo wazyw strączkowych ani nic co powoduje wzdęcia
Stan zdrowia: lekko zaburzona gospodarka hormonalna – podwyższona prolaktyna i nieregularne miesiączki
czy regularnie miesiączkujesz: nie
czy bierzesz tabletki hormonalne: kiedyś brałam przez co te problemy
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: jazda na rowerze, fitball , zajęcia ruchowe
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kiedyś stosowałam fat burner ale nie potrzebuję suplementów / codziennie biorę magnez, witaminy oraz omega3
Stosowane wcześniej diety : kiedyś miałam zaburzenia odżywiania, czasami się głodziłam i stosowałam rygorystyczne diety –5 lat temu wazylam 49 kg., przer dlugi czas stosowałam diete montignaca ale również oxford, kapusciana itd. Teraz stawiam na zbilansowaną diete


Zmieniony przez - podpowiedz w dniu 2012-12-10 01:30:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390
no teraz myslę, ze juz wszystko jest :) wymiary bioder to oczywiscie 103

dodam jeszcze, ze na siłownie zaczęlam chodzic dopiero od tygodnia po ok 3mies przerwie - za duzo cwiczylam i przeciążylam stawy, mysle, ze jest teraz ok ale głosno mi strzykają.

Zmieniony przez - podpowiedz w dniu 2012-12-10 01:31:58

Zmieniony przez - podpowiedz w dniu 2012-12-10 01:34:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Jeszcze punkt 5B regulaminu.
Zdjęcia w pozycji neutralnej - bez napinek i wygibasów. Przód, tył, bok - cała sylwetka ze stopami (głowę możesz uciąć/zamalować).
Miskę wklep do potreningu i wrzuć tutaj do dzienniczka. W regulaminie masz link do instrukcji jak wrzucić miskę. Jak nie masz wagi kuchennej, to skorzystaj z ilewazy.pl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390
a więc to dzisiaj zjadłam , zazwyczaj jem 5 posiłków ale dzis nie mialam na to czasu. wiem, że nie powinno być tego ptasiego mleczka ani łyżeczki nutelli ale kiedyś zjadłabym o wiele więcej więc małymi krokami odmawiam sobie różnych rzeczy, bo wiem, że jesli z dnia na dzien moja dieta będzie rygorystyczna to nie potrwa długo. wypiłam tez niepotrzebnie cole zero. gorzką czekolade zjadłam zaraz po treningu bo nie miałam banana.
ten makaron jest pomieszany bo skonczyl mi sie ryżowy do zupy. mysle, ze reszta jest ok ale czekam na jakies opinie. jutro postaram sie wrzucic zdjęcia sylwetki a zaraz dopiszę swoj dzisiejszy "trening"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Poczytaj co jedzą Ladies Najlepiej sobie wydrukuj i powieś w kuchni

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390
mój "trening" dzisiaj:
1 h - rozciąganie

aeroby
15 min orbitek
10 min bieżnia (tempo 9,5)

później:
2 serie 15 brzuszków na ławeczce
2 serie 15 podciagniec nog
1 seria 15 brzuszkow na specjalnej laweczce gdzie brzuch sie opiera na poduszce a nogi amortyzuje i brzuszki sie robi do przodu
4 serie po 15 na przyrzadzie obrotowym do skretow tulowia
ok 20 brzuszkow na takim przyrządzie (nie wiem jak sie nazywa) ale siedzi się jak na krzesle i popycha do przodu uchwyty jak przy wioslowaniu i to jest na partie brzucha
ok 4 minuty na przyrządzie (tez nie wiem jak sie nazywa) ale
przymocowuje sie nogi do pedalkow i ciagnie taka linke z uchwytem

nie moglam znaleźć nazw tych przyrządow a chcialabym opisywac to bardziej przejrzyście, moze jakies rady?
nie wiem czy dobrze, ze bylam na rozciąganiu przed cwiczeniami - chyba powinnam po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5128
Do miski nie doliczasz warzyw, tylko te skrobiowe i korzenie, też jest w regulaminie opisane:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

debiuty 2013- fitness sylwetkowe- realne?

Następny temat

Debiuty 2013 - post organizacyjny

WHEY premium