SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna sog

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2368
Mama pytanie co to za kreatyna kapsułki zwykłe nie micro przezroczyste!! z baiłym proszkiem w srodku (jak kazda) a brało się ją tylko 3 przed treningiem ok 30 min i 2 po treningu a w dni nietreningow nic podobno była to kreatyna . Za***iscie na niej rosło niewiem tylko co to za nazwa tego jest. Chciałem sobie to kupic ale niewiem dokladnie nawet co to było a miałem to od kolegi podobno on to kupił w jakims woreczku to.
sorki za ortografie niewei ktoś co to jest!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
kupil to w woreczku proste, ja bym sie tego nie tykal skoro nie wiadomo co tam jest. lepiej postawic na znane firmy ktore maja renome i sprawdzony sklad. Nie ma co ryzykowac i igrac ze zdrowiem. Zdr. takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2368
zaglebieSC ale ja juz to wziołem i fajnie masa w gure poszłą tylko nieznam tego nazwy i raczej mi nic to niezablokowało tylko zrobiły mi się 3 roztepy na plecach tak jak bym za szybko rosnoł w góre mogło to byc z tego???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Chlopie nie kupuj takich rzeczy z nieznanego zrodla
Nastepnym razem kupuj ze sklepu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
czuje prowokacje

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
Może to nie była kreatyna?

...Chcesz być mistrzem świata? Dużo ćwicz!...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
pilnuj miche bo kreatyna sama to gowno


wez jakas sprawdzona a tak wogole to pierwszy cykl zawsze jest bajer

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Pewnie metanabol.

Dziwię się, że takie rzeczy jesz kupujesz.

Medal za odwagę.

"podobno była to kreatyna "

tak napisali mu na grobie



Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-26 21:18:41

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no rewelacja- to koledzy [Twoi] znaleźli sobie krolika doświadczalnego

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-07-26 21:20:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2368
;p nie nie ja sam to brałem było nas 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17-BOL i M1-BOL.......nie kasować

Następny temat

cm3 + ...

WHEY premium