SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kf.don - kolejny grubas do odchudzenia, wspolpraca z koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
witam;]
zatem bez zbednych wstepow.
podjalem wspolprace z koniu151. celem jest redukcja tkanki tluszczowej.
dzisiejszy wydruk z analizatora skladu ciala przeprowadzony przed treningiem.


jesli dokladnosc pomiarow urzedzenia jest bliska dokladnosci ustawionej godziny, to pewnie nie jest ze mna az tak zle. w przeciwnym razie - raczej nie ma sie czym chwalic. analiza wykonana przed 14.
jak widac - tluszczu duzo za duzo, wiec sporo przede mna pracy; z woda dosc mizernie; wiek metaboliczny - przerazajacy; idealna waga ciala - tu mozna by polemizowac.

zdjecia sylwetki przed treningiem, na poscie, po wczesniejszym kilkudniowym wakacjonowaniu na wysokich weglach.




*dieta - j/nj, rozpiski bede wrzucal na biezaco.

*trening - dwa zestawy, A i B + bieznia

zestaw A
1. przysiady ze sztanga 3s
2. wioslowanie sztanga podchwytem 3s
3. wyciskanie sztangi na lawce poziomej 3s
4. zarzut ze zwisu 3s
5. uginanie ramion ze sztanga 2s

zestaw B
1. push Press 3s
2. martwy ciag 3s
3. wykroki ze sztanga 3s
4. wyciskanie sztangi na lawce skosnej 3s
5. wyciskanie francuskie sztangi lezac 2s


DZIEN 1

Dieta
1. odzywka bialkowa
2. papryki faszerowane - lopatka wieprzowa, zolty ser, pieczarki, cebula
3. placki bialkowe - odzywka bialkowa, jajka, serek wiejski, maslo orzechowe
4. jajecznica, oliwa

uwagi
- papryki faszerowane - troche sie przypiekly, na szczescie ciemna skorka schodzi z nich z latwoscia
- placki bialkowe wygladaja niezbyt apetycznie, ale w smaku niezle. stwierdzilem, ze nie bede ich fotografowal w zestawieniu z maslem orzechowym, bo widok moglby kogos urazic. jakies sugestie odnosnie plackow - jak je robic by mniej przypominaly karme dla psa? wiem, przydalaby sie lepsza patelnia, pam - mam, ale przeterminowany.
- jajecznica - bialo-zolte 'placki'



Trening - zestaw A
1. 3x75kg
2. 3x35kg
3. 3x50kg
4. 3x35kg
5. 3x20kg

uwagi
- przed kazdym cwiczeniem kilka serii rozgrzewkowych
- przy wioslowaniu - bol prostownikow grzbietu. prawdopodobnie musze popracowac nad technika
- wyciskanie na lawce zamienione kolejnoscia z zarzutem z uwagi na niedostepnosc sprzetu
- zarzut ze zwisu - wykonywalem to cwiczenie pierwszy raz. poki co, mam problemy z synchronizacja ruchu. pocwicze w domu z kijem od miotly, choc odnosze wrazenie, ze jednak cwiczenie z wiekszym ciezarem wychodzilo mi lepiej technicznie.
- dosc duze zmeczenie po treningu silowym, nie cierpie biegac ;]



Zmieniony przez - kf.don w dniu 2012-08-01 18:23:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3286
gdzie sa takie urzadzenia do sprawdzenia ciala? to w Polsce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
w sieciowce pure fitness. znajduja sie one prawdopodobnie we wszystkich wiekszych miastach w polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
A jaką dajesz odżywkę białkową do tych placków?? Ja też robię bez pam-u i wychodzą mega. Z masłem orzechowym albo z dżemem... ostatnio w ramach czitu polałem placki resztką budyniu... przezaje.biste;)

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
na dobry początek - możesz jutro rano tą tanitą sobie tyłek podetrzeć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
yogi, daje izolat. dzis sprobuje zrobic mniejsze te placki, choc pewnie rozmiar nie ma zadnego znaczenia. zabrzmialo to przynajmniej dwuznacznie, wiec komentarze odnosnie malego/duzego sa tu raczej zbedne ;]

koniu, podetre sie nia za miesiac, ale bardziej kontrolnie niz wyznacznikowo.

Zmieniony przez - kf.don w dniu 2012-08-02 09:38:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
wczoraj po JEM odezwal sie dosc ostry bol glowy. na szczescie udalo mi sie zasnac dosc wczesnie.
dzisiejszy dzien to pierwszy dzien meki z rzucaniem palenia. poki co, walcze i sie nie poddaje;]


DZIEN 2


dieta
- rozpiska identyczna jak wczoraj
- jedyna roznica - placki bialkowe wyszly calkiem niezle. recepta okazalo sie dluzsze smazenie plackow na patelni przed proba przewrocenia ich na druga strone. jutro bede juz pewnie nimi zonglowal ;]

trening
-brak

na zdjeciach pierwszy z plackow i ok 800g zjedzonych warzyw - brokul, kapusta pekinska, pomidor, oliwki, cebula, rucola, przyprawy




Zmieniony przez - kf.don w dniu 2012-08-02 19:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23297
dawaj, nie ma lipy :) dasz radę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
DZIEN 3

dieta
- powtorzenie posilkow z dwoch ostatnich dni
- farsz do papryk podsmazylem na wodzie. z surowka rowniez bardzo smaczny.


trening - zestaw B + bieznia
1. 3x30
2. 3x40
3. 3x25
4. 3x40
5. 2x20

- ciezary stosunkowo male, ale staralem sie wykonywac wszystkie cwiczenia zgodnie z zaleceniami przemka, co wycisnelo ze mnie siodme poty
- po wykroku - nogi tak ciezkie ze myslalem, ze zarwe parkiet
- bieg na biezni z predkoscia 9 znioslem lepiej niz ostatnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Kolego, wykroki to będziesz czuł jutro

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawek

Następny temat

odżywianie i treningi przy redukcji

WHEY premium