SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kf.don - kolejny grubas do odchudzenia, wspolpraca z koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
rozsądnych u mnie brakuje. Już z 2 miesiace chodzę na ta siłkę i widziałem tylko jednego gościa robiącego przysiady ze sztangą. I raz właściciela na suwnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
ja zwykle mniej wiecej od polowy treningu nie pamietam jak sie nazywam (albo co najmniej nie jestem tego pewien), a co dopiero mowic o zapamietywaniu powtorzen w 14tu seriach. przynosze zawsze rozpiske, by wiedziec ile ostatnio podnosilem na ciezarze roboczym. jak mam progress np na czterech cwiczeniach to przewaznie jest to +5, +5, +5, +5. latwe do zapamietania. z tym to jeszcze daje rade. starosc, nie radosc ;d

Zmieniony przez - kf.don w dniu 2012-09-04 22:04:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
DZIEN 36

dieta:
1. odzywka bialkowa
2. kurczak, maka pelnoziarnista, jajka, papryki, cebula, ryz z sosem pieczarkowym na jogurcie, o-3
3. pieczywo pelnoziarniste, losos wedzony, serek wiejski, salatka warzywna z oliwa
4. losos wedzony, mozarella

- w drugim posilku mialy byc placki z piersi. niestety, na obecna chwile dysponuje jedynie mala patelnia, w dodatku dosc nedzna. smazenie na niej plackow zajeloby mi z dobra godzine, wiec calosc upichcona na szybko w formie jajecznicy.
- w trzecim posilku smaczne kanapeczki ;]



trening - zestaw C
- w tym miesiacu doszly mi dwa zestawy crossfitowe, zamiennie z fbw
- dzis wykonalem pierwszy z nich czyli tzw zestaw C ;]
- niestety nie moge podac linka do tego treningu. zdradze tylko ze skladal sie z kilku podstawowych cwiczen (i tak wszyscy wiedza o ktore chodzi), tyle ze wykonywanych z hantlami
- dwa obwody rozgrzewkowe z hantlami 12 i 14kg (w zasadzie tylko po to by dobrac odpowiedni ciezar)
- planowalem uzyc roboczo 16tki, ale wszystkie byly zajete, wiec rzucilem sie na 18kg
- trening ktory teoretycznie powinien zajac mi ~5 min (6 obwodow po 6 powtorzen na cwiczeniu), przedluzyl sie do ok 30
- pierwszy obwod w miare sprawnie, pozniej........ wiadomo.
- ponioslem totalna porazke i strasznie mi wstyd, ale musze przyznac ze ten zestaw mi sie naprawde spodobal
- mysle po prostu ze nie dalem z siebie wszystkiego i mozna bylo zrobic to lepiej i znacznie szybciej nawet jako pierwszy raz
- chyba zaczne mierzyc czas treningow crossfitowych by miec wieksza motywacje do 'pokonywania siebie' raz za razem ;]
- na koniec wszedlem na 20 minut chodu na biezni na tzw 'spokojne schlodzenie' ;]


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
DZIEN 37

dieta:
1. ryz basmati, kurczak, pieczarki, jogurt naturalny, musztarda, mizeria
2. kurczak, pieczarki, jogurt naturalny, o-3, witaminy
3. orzechy wloskie
4. tunczyk, jajka, pieczywo pelnoziarniste, salatka warzywna z oliwa

- w pierwszym i drugim posilku roladki z kurczaka z farszem pieczarkowo-cebulowym zapieczone w sosie musztardowym

trening - brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
DZIEN 38

dieta:
1. odzywka bialkowa
2. odzywka, oliwa, pieczywo pelnoziarniste, o-3, witaminy
3. roladki z kurczaka z farszem pieczarkowm, jogurt, ryz, warzywa

- drugi posilek na szybko. odzywka z oliwa zamiast szynki wieprzowej


trening - zestaw B + bieznia
- zaczalem od wyciskania sztangi na lawce poziomej
- progress na push press +5kg, na mc +5kg, na wykroku +5kg, na wyciskaniu sztangi +5kg i na francuskim +7.5kg
- na push press baardzo ciezko
- na koniec treningu zrobilem 3 obwody treningu C z lekkim obciazeniem i z przerwami miedzy obwodami
- na biezni - ok polowy dystansu bieg, reszta chod.

1. push press - 3x50kg
2. martwy ciag - 3x80kg
3. wykroki ze sztanga - 3x50kg
4. wyciskanie sztangi na lawce poziomej - 3x70kg
5. wyciskanie francuskie sztangi lezac - 2x30kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
jak ostatnio poszedłem na moją wiejską siłkę to przy przysiadach i MC patrzyli się jak na d****a i jakieś tam teksty między sobą rzucali. nie ma się czym przejmować że buraki nie wiedzą jak ćwiczyć na siłce... może za jakiś czas też się ogarną i zaczną pracować tak jak należy :) dla nich klata i bajseps jest najważniejszy a jak mają robić wiosłowanie to 10 kg na rękę (śmiech na maxa)
kf.don ladnie poleciało widać postępy i pracę konia. trzymam palce za dalszy progres
pozdrawiam

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Nie wiem jak to robisz, że Ci tak ładnie siła idzie do przodu... u mnie wszystko stoi... tylko przysiady, MC i wiosłowanie do przodu... :(

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
alucard79, mysle ze ci nieogarnieci juz sie nie ogarna. burakowi nie wytlumaczysz, on zawsze wie lepiej;]

marian86, mysle ze to kwestia regeneracji. dobrze jem, cwicze co drugi-trzeci dzien, a wiec i tez sie nie przetrenowuje;] zastanawiam sie nad drop setem w ostatniej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
DZIEN 39

dieta:
1. ryz basmati, kurczak, sos brokulowy, o-3, witaminy
2. pieczywo pelnoziarniste z salatka - jajka, pieczarki, jogurt naturalny, warzywa
3. deser bialkowy - twarog poltlusty, odzywka bialkowa, maslo, zelatyna

trening - brak


DZIEN 40

dieta:
1. ryz basmati, kurczak, sos pomidorowy, o-3, witaminy
2. jajka, pieczywo pelnoziarniste, salatka warzywna z oliwa
2. deser bialkowy - twarog, odzywka bialkowa, zelatyna, nektarynki

- dzis dowolnosc posilkow wiec zjadlem podobnie jak wczoraj.

trening - brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Mam nadzieję, że kolega się nie poddał :)

The race is long... and in the end it's only with yourself...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawek

Następny temat

odżywianie i treningi przy redukcji

WHEY premium