SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kf.don - kolejny grubas do odchudzenia, wspolpraca z koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
DZIEN 34

dieta:
1. odzywka bialkowa
2. ryz basmati, kurczak, zolty ser, sos pomidorowy, o-3
3. jajecznica, pieczywo pelnoziarniste, salatwa warzywna z oliwa
4. makrela wedzona

- planowo w pierwszym posilku mialo byc spaghetti, ale przez pomylke ugotowalem ryz
- makrela - jakims cudem ja wcisnalem. nie cierpie makreli ;]



trening - zestaw A + bieznia
- wyciskanie hantli na skosie zamiast wyciskania sztangi na lawce poziomej
- progress na przysiadzie +5kg, na wiosle +5kg, na wyciskaniu hantli +2kg i na zarzucie +10kg
- seteczka na przysiadzie, jestem z siebie dumny ;] choc ledwo, ledwo.
- w ostatniej serii wioslowania pomagalem sobie calym cialem. baaardzo ciezko.
- zarzut z problemami - przerwy co 2-3 powtorzenia w drugiej i trzeciej serii. cwiczenie wypompowalo mnie calkowicie;/
- uginanie ramion ze sztanga - nie mialem juz sil. troche na odwal, byle zrobic; choc staralem sie powoli opuszczac sztange.
- na biezni tragedia. po kilku minutach biegu, obnizylem tempo do szybkiego chodu. jakos tam doczlapalem sie do mety.


1. przysiady ze sztanga - 3x100kg
2. wioslowanie sztanga - 3x55kg
3. wyciskanie hantli na lawce skosnej - 3x26kg
4. zarzut ze zwisu - 3x45kg
5. uginanie ramion ze sztanga - 2x25kg

Zmieniony przez - kf.don w dniu 2012-09-03 20:06:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Robisz 3 serie po 2-3 powtórzenia?

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
chyba chodziło mu o przerwy co 2-3 powtórzenie podczas zarzutu. Powtórzeń pewnie standardowo 12-15

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Nie wiem o co mu chodziło i nie wiem skąd wziąłeś standardowe 12-15 powtórzeń.
Zapis "3x55kg" kojarzy się jednoznacznie z trzema powtórzeniami ciężarem 55kg, ale z kolei na pierwszej stronie kf.don pisał, że po 3 serie robi każdego ćwiczenia, więc coś gdzieś jest pomerdane.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
pomerdane nie jest, to kwestia zapisu ;]
robie zawsze 3 serie rozgrzewkowe (powtorzenia z zakresu 8-3, roznie dla roznych cwiczen, dokladajac ciezar zmniejszam liczbe powtorzen). rozgrzewki nie uwzgledniam w notatkach.
po czym wykonuje 3 serie robocze po 6-8 powtorzen (tym samym ciezarem).
zapis np. 3x55kg oznacza 3 serie robocze ciezarem 55kg (powtorzenia z zakresu 6-8, z tym ze zwykle jest to 6). nie wypisuje kazdej serii z osobna, bo jak wspomnialem wczesniej - wszystkie sa z tym samym obciazeniem, wiec nie mialoby to sensu. jednym slowem, zapis jest skrotowy ;]

ps. na zarzucie po 2-3 powtorzeniach padalem na glebe i umieralem, poszukujac tlenu;d wiec wyszly mini serie dzielone, choc lacznie 18 powtorzen ciezarem roboczym ;]

Zmieniony przez - kf.don w dniu 2012-09-04 01:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
DZIEN 35

dieta:
1. ryz basmati, sos pomidorowy, klopsy - kurczak, jajko, marchew, cebula, przyprawy
2. orzechy wloskie, o-3
3. klopsy, pieczywo pelnoziarniste, salatka warzywna z oliwa
4. twarog poltlusty, jogurt, warzywa

- cheat - kieliszek wina ;]

trening - brak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Zawsze jest sens pisać ilość powtórzeń, jeśli na jednym treningu wychodzi Ci
100kg x8
100kg x8
100kg x6

A na kolejnym juz
100kg x8
100kg x8
100kg x8

to widac ze jest progres ;)

Zmieniony przez - [)@IVI!@/V w dniu 2012-09-04 18:55:45

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2293
jakis czas temu pytalem o ta kwestie przemka. powiedzial ze mam robic serie z zakresu 6-8 powtorzen. a czy to bedzie 6-6-6 czy 6-8-7 to bez znaczenia. generalnie to jesli daje rade zrobic 3 serie po 6 powtorzen w danym cwiczeniu, to na kolejnym treningu dorzucam obciazenia na wszystkich trzech seriach w tym cwiczeniu.. i wtedy odnotowuje progress. tzn na ciezarze, nie na powtorzeniach ;] poza tym, nie zdazylbym z notowaniem powtorzen w kazdej serii w czasie przerwy miedzy nimi;]

aaa. i mam miec w ostatniej serii zapas dwoch powtorzen. przewaznie kiepsko z tym w moim przypadku ;]

Zmieniony przez - kf.don w dniu 2012-09-04 20:35:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
ja się trochę czaję z zapisywaniem na treningu. Już i tak na mnie patrzą jak na kosmitę jak przychodzę i się rozgrzewam i rozciągam bez ciężąrów a później robię FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Kiepską pamięć macie, jeśli nie jesteście w stanie zapamiętać co robiliście na treningu... :P
Ja zawsze przed treningiem na małej kartce zapisuję cały planowany trening i jak coś odbiega od normy, to przecież da radę zapamiętać, że tutaj trochę za mało powtórzeń wyszło albo pominęło się serię...

Czolg - pierdziel to co inni sobie mysla. Rozsadni pakerzy zrozumieja, a Ci co sie smieja to sie nie znaja i pewnie nuków nie ćwiczo!

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawek

Następny temat

odżywianie i treningi przy redukcji

WHEY premium