SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10
Mam 11 lat 162cm i waże 47kg.
Ułóżcie dla mnie dietę żebym ważył 40-42kg.
Jestem wegetarianinem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
czemu chcesz tak malo wazyc?
chlopie Ty teraz rosniesz wiec bedziesz tyl/meznial.
skad pomysl zeby sie odchudzac?
lepiej pompki rob

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10
1. nie zrobię ani jednej pompki
2. mam duużo tłuszczu na brzuchu i mi to przeskadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
chcesz sobie cos zrobic, zostaw diety w tym wiku, odzywiaj sie zdrowo, rób damski pompki to po pewnym czasie normalne bedziesz robic, ja w twoim wieku o zabawach myslałem a nie o odchudzaniu ( a mialem co zrzucac )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
1. Nikt Ci chłopcze nie ułoży gotowej diety, oblicz zapotrzebowanie i odejmij troche kalorii, ułóż diete i wtedy Ci powiemy co jest dobrze, a co źle. Ale będzie Ci strasznie trudno, tak jak poprzednik wspomniał, dziwi mnie troche Twoja decyzja.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
I najlepiej rzuc ten wegetarianizm bo nic dobrego z tego nie bedzie w twoim wieku. Jest zima zapisz sie na basen po prostu i nie jedz za duzo slodyczy a jak przyjdzie wlasciwy czas to zaczniesz cos myslec o powaznych treningach

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
grechus, a masz dowody, żeby tak twierdzić??
tylko mi nie mów o badaniach

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
jedz i nie przejmuj sie ze masz tluszcz jestes mlody i jeszcze rosniesz pozniej sie wyciagniesz a twoje cialo zacznie sie ksztaltowac

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
dowodow konkretnych ktorych moge przedstawic tutaj nie mam. Ale najwiekszy szok byla dla mnie rozmowa z wlascicielem sieci restauracji wegetarianskich. Jakis rok temu przygotowywalismy reportaz o tym co daja w tych restauracjach i przypadkowo spotkalismy wlasciciela ktory zaprowadzil nas do swojego biura i opowiadal o swoich doswiadczeniach. Jest na diecie od 20 lat i ogolnie twierdzil ze ma wyniszczony organizm problemy ze wzrokiem zaburzenie gospodarki hormonalnej. Ogolnie straszne rzeczy opowiadal ale nie jest w stanie rzucic tego wszystkiego w cholere i zaczac jesc wszystko

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
bo nie jeść mięsa to nie sztuka
sztuką jest wiedzieć i umieć zastąpić to, czego się nie dostarcza.
a to wymaga naprawdę jedynie podstaw wiedzy o żywieniu.
poza tym, wegetarianizm raczej opiera się na pewnej ideologii, o której nie będziemy tu pisać, bo to nie forum radia maryja


Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-12-12 00:10:28

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 277
Dobra to po pierwsze niemasz siec o zabierać z diete bo sobie jeszcze krzywde zrobisz zwaszcza że jesteś wegetarianinem :]
po 2 jak chcesz zżucić tłuszcz na brzychu zrub sobie ten trening na mięśnie brzucha ja oczywiśćiedasz rade https://www.sfd.pl/temat144665/
ogranicz przedewszystkim słodycze (grubasku :]:) lol )
no i starajsie robić pompki napoczątku damskie
A tak opozatym to nieprzetrenój sie rub wszystko starannie powoli a w szczegulności to bądz wytrwały i sumienny w swoich pracach nad doskonałym ciałem :]
Życze powodzenia !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość posiłków

Następny temat

ile lyzek to 80 g oliwy?

WHEY premium