SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robic?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2696
Witam! Do tej pory cwiczylem takim systemem: pon-klata+biceps; środa-plecy+triceps; piątek-barki+nogi. Ale taki trening mi sie juz znudzil wiec zaczalem cwiczyc: pon-plecy+nogi; środa-biceps+triceps; piatek-klata + barki. No i pojawil sie problem w piatek na treningu poniewaz po skonczonej klacie zabierajac sie za wyciskanie sztangi zza karku spostrzeglem ze jest mi bardzo ciezko bo juz sie troche zmeczylem po klacie. Jakos dotrwalem do konca treningu ale musialem brac mniejsze ciezary. I teraz moje pytanie: zmienic ten trening czy kontynuowac ? dodam ze niedlugo planuje cykl odzywkowy.
pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zmień, nie cwicz nóg z plecami

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 205 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
fajne stwierdzenie "znudził mi sie " hmmm ... faktycznie trning klatki męczy też barki ae wydaje mi sie że ...mógłbyś bez problemu dokonczyć trening i tak ćwiczyć jakiś czas ... bardziej mnie zastanawia jak masz siłe dobrze zrobić trening pleców i nóg na 1 treningu ... bo jak to bywa u większośći ludzi to są dwie największe partie mięśniowe (nie mówie o tych co to moją biceps większy od pleców a przedramie od gowy i absorbują dużo energii więc to radziłbym Ci zmienić najprędzej ...
Jeżeli masz juz troche stażu za sobą poradziłbym Ci spróbować treningu dzielonego na 4 dni tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
rob rob, to nic ze mniejszy ciezar

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
zalezy od twojego stazu a widac ze twoj staz jest niewielki..
w czasie cwiczen na klatke duza angazuja sie barki a szczegolnie ich przednie aktony dlatego masz deficyt sily miesni naramiennych juz po cwiczeniach klatki ale ma to tez swoje zalety bo np uzywanie mniejszych ciezarow zmniejsza ryzyko kontuzji:>
napisz swoj staz mimo wszystko

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2696
cwicze okolo roku. Dodam jeszcze ze barki zawsze byly moim atutem i szkoda mi teraz brac takie male ciezary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8198
jak pisalem cwiczenie mniejszymi ciezarami nie zmniejsza jakosci treningu a moze niesc ze soba korzysci :> mozesz cwiczyc tym planem mozesz sobie zmienic rob jak uwazasz :>

you can gain if you want

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2696
dobra - to chyba jednak zmienie na: plecybarki, bicepstriceps, klatanogi. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
plecy z nogami to troche cięzkie połączenie, jeszcze zależy w jaki sposób ćwiczysz, ale ja bym raczej zmienił
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
plecy i nogi- 2 najwieksze grupy miesniowe na jednym treningu? zmien to

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Rzezba

WHEY premium