SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bo SPAMerki, SPAMerki bo SPAMerki są od tego, aby plotkować na całego

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94562

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
hejo

ale mam misję. muszę odchudzić psa mojej mamy. Ma jakieś 3-4 kg nadwagi , a to w przeliczeniu jakby człowiek miał 12-16kg nadwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Ja swojego odchudziłam :D miała koło 0,2-0,3kg nadwagi :) ale ogólnie waży niecałe 4kg to miała spory spadek :) A czym żywi się pies Twojej mamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Jako podstawę ma niestety kupne puszki z mokrym żarciem , ale b.dużo dostaje gotowanego mięsa z np. kaszami,ryżami i warzywami.
Ale to już stary pies. Ma 11 lat a jego rasa przewiduje iż żyją one 13-16 lat on sie tak roztył ze starości bo wcześniej jadł tak samo dużo i był w normalnej dla niego wadze , a teraz niestety ciągle dyszy , jest mu ciężko nawet oddychać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Osobiście jestem zwolenniczką surowizny, zwanej BARF :) na starość psy potrafią bardzo tyć od wszelkich, kasz, ryżu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
U mnie problemem było, ze non stop ktoś czymś psa dokarmiał. Teraz jesteśmy na tej samej diecie, bo mała ma psią nietolerancję na zboża :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
heh ja wiem to wszystko , tyle że mojej mamie się nie przetłumaczy a teraz biega do mnie że mam jej psa odchudzić. Jest u mnie na 2 tyg pod opieką bo ona na urlop i wyjechała to może chociaż te 0,5kg spadnie i przy okazji dla mnie tyle samo bo będę z nim latac na spacerki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Mój pies mówi wszystkim DZIEŃ DOBRY




Zmieniony przez - Iskra14 w dniu 2014-07-12 08:21:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
My też mówimy dzień dobry !



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
o bosz jakie wielkie zdjęcie :O :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja monczis

Następny temat

UDA

WHEY premium