SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mozna robic tatuaz na Bliznie ?? ( foto blizny )

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Blizne mam juz od 19 lat. W wieku 2 lata sciagnelem na siebie serwetke ze szklanka swiezo zaparzonej kawy. Wyglada okropnie...

Czy znacie kogos kto ma tatuaz na bliznie ? czy to wogole mozliwe zakryc ta blizne tatuazem. Skora jest inna wypukla miejscami. Niewiem jak to wyglada w teorii




Zmieniony przez - Jordino w dniu 2012-07-28 00:53:30
2

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Tatuaż robiony na bliznach jest dość często spotykany, np. na bliznach po szwach czy ranach.

W Internecie można spotkać bardzo wiele zdjęc przedstawiające zakryte blizny tatuażami, w taki sposób, że cięzko nawet zobaczyć gdzie znajduje się blizna pod tatuażem.

Blizne masz na żebrach, a żebra, tak samo jak kość biodrowa, stopa, głowa, to najbardziej wrażliwe i najbardziej bolesne miejsca na tatuaż. Radze przemysleć, blizny nie masz widocznej na codzień, a jesli na prawdę Ci zależy, to musisz wziąć pod uwagę, że na tatuaż musisz zagospodarować duża część boku tułowia, aby móc solidnie zakryć Twoją bliznę.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, będzie udanie sie do profesjonalnego studia tatuażu, a nie do ''domowego artysty'' który powie, że za stówkę zrobi, bo może narobić Ci tylko więcej szkód, które oddalą Cię od wymarzonego tatuażu.

Tatuaż sam w sobie jest sprawą mocno indywidualną, tak samo jak i ciało na którym się je wykonuje. Przed każdą sesją w studiu, tatuażysta zapyta Cię i poprosi o przedstawienie ''miejsca pracy'' i informacji z nim związanych jeśli będą jakieś komplikacje, na pewno doradzi Ci w dobry sposób.


Z rozstępami nie ma również większego problemu, jest traktowany jak każda inna blizna. Wgłębienia są różne, szerokie wąskie, czasem występujące w większej ilości czasem tylko jedna ''kreska'' ale tatuaż na rozstępie jest tak samo możliwy jak i na bliznach potrądzikowych. Jednak o efekcie tatuaży powie Ci już sam tatuażysta gdyż, każdy jest inny, więc każda skóra poddaje się inaczej.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jakbys sie zdecydowal caly bok przedziargac to moze by cos spoko wyszlo. Smigaj z tym do studia, tam ci cos napewno wykombinuja

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
w studio tatuażu powinni wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
raczej...dlaczemu miałoby sie nie dac? skóra to skóra i już. Tyle tylko że bedzie wypukła nic wiecej. Mozesz cos fajnie wykombinowac np kółka cos ala olimpiada....farba w te dołki i dookoła wypukłosci i wzór sam sie utworzy, tu nawet nie trzeba wiele myśleć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Ja bym sprawdził możliwości lasera, iż co widzę, efekty są niezłe po zastosowaniu, ale cena niemała.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
w sumie to nie jest żadna skaza skóry, czy coś inego od urodzenia, tylko lizna która powstała przez niuwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Jaka lizna ? I jaka nieuwage. Co mialem zrobic majac 2 latka z tym ? nawet nie pamietam. Jak juz to nie uwage moich rodzicow. Gadalem ze znajomym co robi tatuaze mowil ze najlepiej kolorowy tatuaz na blizne bo i cos gestego aby nie bylo widac. hmm

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
kolega chciał sobie bark wydziergać, po operacji, i mówił ze nie da rady, bo na bliźnie niby nie można zrobić. Musiał byś iść do studia i się zapytać u profesjonalisty, byś wiedział najlepiej wtedy

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2356
Najpierw bym ci radził to spłycić - poszukaj info o kwasie glikolowym albo TCA i zastosuj z tego peeling z tym, że po takiej serii zabiegów musiałbyś poczekać z 3-4 miesiące aż się skóra zregeneruje :) w salonie kosmetycznym kosztuje to dużo hajsu którego szkoda bo zabieg jest bardzo prosty i bardzo pomaga. :) po tym jak skóra się mniej więcej wyrówna możesz dziarać. Dziare najlepiej rób w studiu a nie u zenka za flaszkę, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Jestem teraz na czasie z tym tematem bo sama mam świeżą bliznę którą na pewno będę zakrywać tatuażem. Powiem Ci tak. Po pierwsze dermatolog - przepisze Ci prawdopodobnie maść na sterydach jeśli mówisz ,że masz ją wypukłą. Dzięki temu się spłyci. Jeśli nie będzie takiej potrzeby to będziesz miał zmrażanie blizny co też powoduje ,że staje się płaska. Wszystko to nie jest drogie sięga ceny max 100-150zł za zmrażanie lub maść (maść codziennie, zmrażanie raz w miesiącu). Żaden dermatolog od razu na laser Cię nie weźmie, po za tym drogie to jak sam tatuaż ,a nawet droższe. A jeśli chcesz się po prostu dziarać nie zwracając uwagi na to ,że jest to wypukłe (utrudni to prace tatuażyście) to i tak idź do dermatologa bo jeśli masz bliznowca (przerost blizny po prostu) to żaden tatuator się pracy nad tym nie podejmie. Ja sama mam miesięczną już bliznę przez całą długość brzucha po operacji. Jako ,że moja jest jeszcze świeża mam jakieś lajtowe maści na razie. Ale prawdopodobnie zmrażanie też mnie czeka, w najgorszym przypadku maść na sterydach.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2356
Maść na sterydach spowoduje to, że skora będzie strasznie cienka a NIE O TO CHODZI. Także nie słuchaj koleżanki bo żadne maść/zamrożenie nie pomoże. Laser wykonuje się od ręki u chirurga bądź w gabinecie estetycznym także nie wiem co to za sorry ale bzdury...
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profesjonalna vs. domowa siłownia

Następny temat

Jaki typ budowy ?

WHEY premium