SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwiększanie obciążenia w wyciskaniu - porady,tipy.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2993
Siema
Wracam do większych ciężarów po redukcji, aczkolwiek wagę trzymam już stałą. O ile martwy idzie super, bo już prawie wyniki jak na największej mojej masie, przysiad też idzie okej, o tyle płaska poleciała. Skupiam się już tylko na tych 3 podstawowych ćwiczeniach (bo wyznaczyłem sobie cele do lata) + mma; i chciałbym progresować też w klacie, a najpierw wrócić do obciążeń sprzed redu.
Macie jakieś tipy jak ćwiczyć? Martwy i siad ćwicze 5x5. Znalazłem trening na poprawę siły klatki, ale on zakłada 2 dni tygodniowo klaty, a ja mogę tylko jeden dzień klate zrobić.
Jeśli macie jakieś fajne porady to piszcie.



Zmieniony przez - fluent w dniu 2016-12-13 17:36:44

Zmieniony przez - fluent w dniu 2016-12-13 17:40:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 154 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9231
Moja propozyjcja to: A:Siady,WL,przód barków, tric B: MC/plecy, wznosy na barki, biceps I bym to leciał wt/czw/so kolejno A B A B. Dla trójbojowych Rampa 3-4 powt. Asysty rampa 6-8. Raz ciężej, raz lżej. Ale z tym mma to będzie ciężko coś zrobić. Jak to wcześneij było wspomniane za dużo specjalizacji. Pozder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136805
Nie żebym się czepiał, ale nie za dużo chcesz mieć tych specjalizacji? I żeby jeszcze we wszystkim siła poszła? Jak Ty tą klatę teraz robisz że nie chce iść, jak rozplanowałeś na nią progresję, jakim ciężarem operujesz teraz a do jakiego chciałbyś dojść?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2993
Jakich specjalizacji? Ale czemu miałaby nie iść ? Klatkę miałem zawsze słabszą od innych partii siłowo. Mój rekord to 115, z okresu masy. Na redukcji kończyłem 100. Teraz ledwo 95 na 3/4 ruchy i mnie to osłabia.
Ogólnie zszedłem z 85 do 73 kg na masie.
Martwy 170 Przysiad 140 teraz mam, także wracam po mału do 'swoich' ciężarów, tylko klata licho.
Ja pytam, czy macie jakieś porady/tipy, bo tak to bede leciał 5x5 po prostu.





Zmieniony przez - fluent w dniu 2016-12-13 19:12:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 788
Osobiście chciałem spróbować tej metody ale mój staż treningowy nigdy nie trwa dłużej jak 3 max 4 miechy w roku a to tylko dla zaawansowanych

https://m.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A jak trenujesz obecnie jaki plan leci.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 788
anubis84
A jak trenujesz obecnie jaki plan leci.



To do mnie to pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co Ty

fluenta się pytam, bo jak chce jakiejś porady co zmienić itp to dobrze by było jakby plan obecny przedstawił, czy jakis zarys. Bo jak wszytsko idzie ok a klatka tylko stoi może coś źle podobierał, za dużo katuje, może za mało

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2993
Trenuje tak :
Pon - martwy 5x5 + przedramie
Wt - klatka 5x5 + przedramie
Śr - mma + żołnierskie 5x5
Czw - Siady 5x5 + 1 na dwugłowe i hip thrust na poślad + przedramie
Pt - mma + wyciskanie wąsko na triceps i sztanga/hantle na biceps + podciáganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
po co przedramię tak katujesz, w sumie nie ma co się dziwić że efektów nie ma, trudno nazwać treningiem jak wykonujesz tylko jedno ćwiczenie, jakieś ćwiczenia wspomagające by się przydały, zaatakować mięśnia pod różnymi kątami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Siła w wyciskaniu nie pójdzie gdy ćwiczysz raz w tygodniu. 2-3 treningi w tygodniu to optimum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Szkopol tkwi w tym ze Ty masz jeszcze treningi mma a one sa z reguly bardzo meczace i trenujac przez 5 dni w tygodniu pod rzad bez odpoczynku moze brakowac czasu na regeneracje. Co do samego treningu to raczej wiekszosc bedzie sie go czepiala bo raz w tygodniu klata to za malo na sile acz kolwiek dobrze ze masz wyciskanie na wasko bo to sa juz do siebie zblizone cwiczenia. Jesli chcesz utrzymac klate raz w tygodniu to dodaj moze jeszcze pompki na poreczach z obciazeniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 dniowy split, 4 razy w tyg?

Następny temat

"Zasysanie" a zdrowie i wydolność

WHEY premium